טיפולי גוף

תוצאות מיידיות שנשארות לאורך זמן

טיפולי גוף

שוק טיפולי הגוף באמצעות טכנולוגיה אסתטית צפוי לגדול במאות אחוזים עד שנת 2023.

90% מנשים וגברים החל מגיל ההתבגרות ואילך סובלים מצלוליט בגוף, סימני מתיחה ותאי שומן שלא ניתן להפטר מהם בחדרי כושר ובדיאטות. לכן, מיליוני נשים וגברים בעולם מבינים כי על מנת לייצר פתרון מושלם להידוק ומיצוק העור יש לטפל בטכנולוגיה באמצעות טיפולי גוף מכוונים לאותו איזור בעייתי. הביקוש לטיפולים בטכנולוגיה אסתטית לא חודרנית בישראל הולך וגדל משנה לשנה וכלל המטפלים בעולם היופי מחזיקים בקליניקות שלהם את המענה האסתטי לטיפולים מסוג זה. לכן, אצלנו ב-4MP תמיד דואגים להביא ללקוחות את כל המכשור המתקדם והמגוון ביותר של מכונות הסרת שיער, טיפולי פנים וגוף במגוון צורות ורמות

כבעלת מכון העוסק בטיפולי אסתטיקה, עליך לקחת חלק בקדמה הטכנולוגית ולא להישאר מאחור בעולם כמו טיפולי גוף ואסתטיקה. באמצעות הטכנולוגיות ש-4MP מציעה תאפשרי ללקוחותיך את כלל הפתרונות האסתטיים לגופם ותתפסי כמתקדמת ביותר. טיפולי גוף ופנים בטכנולוגיות שאנו מציעים יאפשרו לך להגדיל משמעותית את נתח הכנסותיך בכל מחזור ולקחת חלק בהצלחה של תחום צומח זה.

טיפולי גוף - טכנולוגיות הטיפול

VERMA DERM

Verma Derm

Verma Derm


טכנולוגיה מדור מתקדם לטכנולוגיית אינפרה אדום. הטכנולוגיה מייצרת פולסים ארוכים של אנרגיית חום באורכי גל 850-1750nm בסינרגיה עם אנרגיית קור מתחת לאפס .
אנרגיית הקור מקררת את שכבת העור החיצונית לטמפרטורה של 5c- ובאותה העת פולטת אנרגיה סלקטיבית לשכבת הדרמיס לעומק של 4 מ"מ.
החימום מכווץ את סיבי הקולוגן ומעודד היווצרות קולגן חדש, בעוד שהקירור גורם לכיווץ הנקבוביות. השילוב מביא לאפקט מיידי של שיפור בטקסטורה וברפיון העור ולמראה קמטים מלאים ומתוחים יותר.

RADIO FREQUENCY (RF)

RF – Radio Frequency

Radio Frequency


טכנולוגיית בטיפולי הגוף RF חודרת לשכבת האיפודרמיס (שכבת העור השלישית).
האנרגיה גורמת לחימום מידי של סיבי הקולגן האחראים על נראות עור הגוף. האנרגיה מזרזת את תהליך חידוש תאי הפבריפלסטיים האחראים על יצירת סיבי הקולגן ובכך משפרת את הטקסטורה של העור. בזכות החימום העמוק בידית הגוף, האנרגיה מאיצה את זרימת הדם ומגבירה את המערכת המטבולית. החימום מאפשר שחרור של חומצות שומן מתאי השומן והאפקט מקטין את גודלן. הטיפול הינו טיפול נעים ורך.
טיפולי הגוף בטכנולוגיית RF:
הידוק ומיצוק העור, סימני מתיחה, צלוליט, הקטנת נפח תאי שומן.

cool shaping

Coolin-Lef, Vacuum, Cyro

Coolin-Lef, Vacuum, Cyro


הטיפול הוא בטכנולוגיות לא פולשניות המייצרות חשיפה מקומית והדרגתית לקור וגורמות לפירוק של שומן תת עורי. קירור מקומי של תאי השומן, מאיץ את תהליך הפירוק וגורם להפחתת עודפי השומן. הפעולה מייצרת הקפאה מתקדמת בשומן באמצעות תהליך הדרגתי שלא פוגע ברקמות הסובבות אותו. כאשר תאי השומן נחשפים לטמפרטורה קרה, הם עוברים תהליך של הסרה טבעית אשר מפחית באופן הדרגתי את עובי שכבת השומן. פעולה זו נקראת אופפטוזה של תאי שומן. תאי שומן מוסרים באמצעות תהליך חילוף החומרים הנורמלי של הגוף, המוביל ליעילות מקסימאלית לאחר 90 ימים מיום ביצוע הפעולה.
טיפולים בטכנולוגיית קירור:
הצרת היקפים, צלוליט, הפחתת עודפי תאי שומן ועיצוב הגוף.

במה המכשירים שלנו מטפלים?

הצרת היקפים
הצרת היקפים
צלוליט
צלוליט
סימני מתיחה
סימני מתיחה
טקסטורה עורית פגומה ורפיון העור
טקסטורה פגומה ורפיון העור

מכשירי 4MP לטיפולי גוף