המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

Xilia Epil Light

לראשונה בישראל – מכשיר אפילציה דיגיטלי (Xilia Epil Light) המשלב 2 שיטות טיפול שונות – שיטת המחט ושיטת המלקט. השימוש ב-2 הטכנולוגיות מבטיח תוצאות הנראות לעין במינימום טיפולים. המכשיר Xilia Epil Light מאפשר התאמה למאפייני המטופל ויכולת שליטה אופטימלית בעוצמת ומבנה הפולס.

Xilia Epil Light - טכנולוגיה

שיטת המחט

שיטת המחט

שיטת המחט מתבצעת על ידי החדרת מחט דקיקה לזקיק השיערה, המחט מעבירה זרם חשמלי אשר צורב את שורש השערה ובכך מנתק אותה ומונע צמחית שיער חוזרת. ניתן לבחור את הטכנולוגיה הרצויה, מהירות, עוצמת ורוחב הפולס או לבחור

באחת התוכניות האוטומטיות החכמות מהמגוון הקיים. שיטה זו עושה שימוש בטכנולוגיות: טרמוליזה ואלקטרוליזה. חום הנוצר בקצה המחט מגיע במהירות לטמפרטורת רתיחה, ממריץ את התאים הסמוכים לזקיק השערה ומשמיד את דפנות הזקיק ופטמת השערה האחראיות לצמיחת השיער.

שיטת המלקט

שיטת המלקט

שיטת המלקט עושה שימוש בזרם חשמלי בתדר גבוה המועבר אל פקעת השערה כדי להשמידה. כל זה ללא שימוש במחטים, ללא מאלחשים וללא כל תחושת אי נוחות. שיטת המלקט פועלת בטכנולוגיית גלי רדיו בתדר גבוה הגורם לתנועות מהירות קדימה ואחורה, ולעלייה מהירה בטמפרטורה.

עלייה מידית בטמפרטורה משמידה את התאים הרכים העוטפים את דפנות הזקיק ומנתקת את השערה מהשכבה הפפילרית, האחראית על צמיחת השיערה.

הסרת שיער בשיטת האפילציה

מתאים לשיער בהיר מאוד, שיער שיבה ושיער פלומתי

100% תוצאות בהסרת שיער

ללא כאב וללא תופעות לוואי

קורס הסמכה מקצועי ותעודת אפילטורית מוסמכת

אישור מכון התקנים הישראלי וה- CE אירופאי

תוצרת איטליה

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

קוסמטיקאיות ממליצות

ענבר

- ענבר שלום

טכנולוגיית הסרת השיער של 4MP נותנת לי את האפשרות להעניק ללקוחות שלי טיפול לא כואב ללא ג'ל והכי חשוב – תוצאות מהטיפול הראשון!

מינה

- מינה יפתח

הטכנולוגי החדשנית של 4MP להסרת שיער הפכה אותי למקצוענית בתחום והגדילה את כמות הלקוחות שלי בזכות תוצאות שנראות לעין כבר מהטיפול הראשון

רחל

- רחל קמינצקי

הסרת שיער על ידי מכשיר האפילציה הוא ללא כאב בכלל, הלקוחות שלי מאוד מרוצות והתוצאות מדהימות!

יסמין

- יסמין רוג'רס

לאחר שנים של ניסיון בתחום, אני יודעת להגיד שהמכשור של 4MP להסרת שיער הוא היחיד שהביא לתוצאות מרשימות ללקוחות שלי

היתרונות הגדולים של מכשיר אפילציה מקצועי

אם את עוסקת בתחומי האסתטיקה ודאי נתקלת בלקוחות שפנו אליך בבקשה לטפל בשיער המפריע להם באזור הפנים, בין אם הם אינם רוצים לטפל בטכנולוגיית הלייזר או בעלי שיער בגוון ג'ינג'י או לבן, יש מענה מדויק שיכול לתת להם את הפתרון, מכשיר אפילציה מקצועי וממוקד המספק תוצאה יעילה ביותר בסדרת טיפולים קצרה בלבד ובשמירה על התוצאות לאורך זמן. הנה כל מה שחשוב לדעת אודות השיטה והמכשור הקיים:

שיטת האפילציה: על קצה המזלג

אפילציה היא שיטת הסרת שיער המתרחשת באמצעות הזרמת אנרגיה חשמלית הישר אל זקיקי השערות וחימום ממוקד שלהן, עד לתלישה יסודית מהשורש. 

נהוג לקשט את שיטת האפילציה המקצועית המשתמשת במחט חשמלית למכשירי אפילציה ביתיים. אם כי אין מדובר באותו המכשיר כלל. למעשה, רק בישראל זכה מכשיר אפילציה מקצועי וביתי לשם זהה, אם כי שמה המקצועי של שיטת המחט החשמלית הינו אלקטרוליזיס (electrolysis) ואילו המכשיר הביתי הוא אפילטור (epilator), במסגרתו נתלשת השערה מהשורש בדומה לפינצטה כך שהיא תשתקם בסופו של דבר והצמיחה תישמר. 

הסרת שיער בשיטת האפילציה לא דומה כלל למריטת שיער חיצונית והיא מתמקדת בשורש הבעיה, תרתי משמע, כדי לפגוע בצמיחה שתתרחש מכאן והלאה. זוהי שיטה ותיקה ואמינה למדי, שזכתה לתוצאות מצוינות לאורך יותר ממאה שנות קיום וככל שתבוצע על ידי קוסמטיקאית מקצועית מוסמכת. 

יתרונות ונתונים בולטים

הסרת שיער באפילציה מגלמת בתוכה שלל יתרונות, בראשן טיפול "נקי" ברמת התוצאה המיידית לאחר הטיפול והיכולת לכסות שטחים נקודתיים, קטנים ומטרידים כמו קו הביקיני, השפם, הפאות הסנטר ואפילו אצבעות הרגליים. טיפולים אלה בדרך כלל ללא תופעות לוואי מיוחדות למעט אדמומיות או נפיחות קלה וחולפת באזור המטופל כתוצאה מחימום שורשי השערות. 

יחד עם זאת, חשוב להזכיר כי אדם שאינו בריא וסובל מבעיית קרישה (לרבות חולים במחלת הסוכרת) אינם יכולים לעבור תחת ידיו של מכשיר אפילציה מקצועי, כך שהתשאול המקדים וקבלת נתוני המטופלים הוא קריטי ביותר להצלחת הטיפול והשארתו בטוח ונעים באופן תמידי.

שיטת הפעולה בטיפולי אפילציה מקצועיים

השיטה המקובלת ביותר לעבודה עם מכשיר להסרת שיער בשיטת האפילציה היא כאמור השימוש במחט חשמלית שמעבירה זרם ממוקד בעוצמה נמוכה ישירות אל השורשים הפנימיים. אלא שבמטרה לשפר את יעילות הטיפולים ותוצאותיהם, לאחר חיפוש מכשיר האפילציה המתקדם בעולם – הבאנו לחברת 4MP  את מכשיר ה Xilia Epil Light תוצרת איטליה. מכשיר המטפל בשיטת המלקט הייחודית למכשיר זה, שמשתמשת בזרם חשמלי בתדר גבוה המכוון ישירות לפקעת השערה והשמדתה הישירה – ללא כל שימוש במחטים ומאלחשים. שיטה זו מבוססת על גלי רדיו שנעים במהירות אחורה וקדימה ומביאים לעלייה מהירה בטמפרטורה, כך שזמן הטיפול מתקצר.

מכשיר אפילציה מקצועי ומתקדם – שירות אידיאלי לקליניקה בצמיחה

כדי שתוכלי להציע ללקוחותיך את הטוב ביותר, אנו מעמידים לרשותך מכשיר אפילציה מקצועי וראשון מסוגו בישראל – Xilia Epil Light. מדובר במכשיר דיגיטלי שמציע את שתי שיטות הטיפול טרמוליזה ואלקטרוליזה (שיטת המחט ושיטת המלקט) ובמסגרת של מגוון תוכניות חכמות ואוטומטיות לבחירה. שימוש בשתי הטכנולוגיות מביא לתוצאות מעולות ובמינימום טיפולים, תוך שליטה מלאה שלך במבנה ועוצמת הפולס. 

מכשיר Xilia Epil Light מתאים לכל גווני העור וסוגי השיער, החל משיער בהיר מאוד, פלומתי ושיער שיבה ועד לטיפול בשיער עבה, גס וכהה מאוד. הטיפול אינו כרוך בתופעות לוואי וכאבים. למכשיר אישור מטעם מכון התקנים הישראלי ואישור CE מדיקלי (עמידה בתקן האירופאי), ברכישתו אנו מעניקים קורס הסמכה מקצועי ותעודה מתאימה, לצד תמיכה נוספת ומלאה לעסק שלך ולצמיחתו בהתאם למטרות והשאיפות המקצועיות שלך. 

הפכי לאוטוריטה מובילה בתחום הסרת השיער

היצע של מגוון טיפולים רחב בקליניקה שלך חושף את לקוחותיך לעושר של אפשרויות, במסגרתו לקוחות נוספים ורבים עשויים למצוא לעצמם את המענה והפתרונות המתאימים ביותר עבורם מבלי לחפש אנשי מקצוע אחרים. ברכישת מכונה להסרת שיער באחת הטכנולוגיות להסרות שיער, תאפשרי ללקוחות רבים לקבל שירותים בבית העסק תוך שהם חווים אותך כאשת מקצוע מיומנת, שמחזיקה במומחיות בולטת ביחס לאחרות. 

אנו במותג 4MP המתמחה בייבוא ושיווק מכשור וציוד מתקדם לקוסמטיקאיות, מזמינים אותך להתרשם ממכשירי הסרת שיער וטיפולי הגוף והפנים שלנו, כולל היכרות מעמיקה עם מכשיר אפילציה מקצועי המשלב את שיטת המחט ושיטת המלקט.

לחברות מועדון לקוחות החברה עומד מערך תמיכה מקצועי 360, המעניק סיוע קליני מקיף, מעטפת וסיוע שיווקי למינוף הקליניקה ואף יועצים עסקיים שיסייעו בפיתוח יכולות העסק והתאמת המכשור המתאים לקליניקה שיובילו אותך להצלחה.

מכשיר אפילציה מקצועי - שאלות ותשובות

גברים ונשים ללא קשר לגוון עורם או סוג השערה, שחווים שיער פנים וגוף בשטחים קטנים באופן מטריד ומפריע, כמו למשל שיער פלומתי בהיר בקו הלסת, שערות גסות וכהות באזור השפם, שיעור באזורים כמו הסנטר, תנוך האוזן, קו הבטן ועוד.

מכשיר האפילציה מבית 4MP מציע טכניקת עבודה נוספת ללא מחטים ומאלחשים, באמצעותה ניתן להזרים אנרגיה חשמלית לפקעת הזקיקים ולנתק אותה לחלוטין, למכשיר יש 2 שיטות עבודה- שיטת במחט ושיטת המלקט הייחודית בארץ רק למכשיר ה Xilia Epil Light מבית 4MP.

אנחנו זמינים עבורך לפרטים נוספים ולכל שאלה במספר 1-700-70-90-60

מכשירים נוספים להסרת שיער

יצירת קשר מהירה
אנחנו כאן לשירותכם:

לזרוב 33, ראשל”צ, 7565829

מתעניינים ב-Xilia Epil Light?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

או צרו קשר עכשיו:

<