המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

מכשיר ה-Ultight

מכשיר ה-Ultight מהווה את הדור הבא בטיפולי אסתטיקה למיצוק, מתיחה והידוק עור הפנים. מכשיר הייפו עובד בטכנולוגייה החדשנית ומאפשר לטפל בכל שכבות העור ולהגיע דרך שכבת ה-SMAS עד לשומן התת עורי וכל זאת ללא ניתוח או פרוצדורה רפואית.

למכשיר הייפו Ultight מנוע פיאזו (Piezo) חכם המעוגן בפטנט הגורם לאנרגיית האולטרסאונד לצאת בצורה נקודתית, ממוקדת ועוצמתית ובכך מגביר את יעילות הטיפול ומצמצם לרמה מינימלית את חוסר הנוחות ורמת הכאב. כמו כן מכשיר ה-Ultight הינו מכשיר הייפו האלחוטי היחידי בישראל שמגיע עם נורת UV המופעלת באופן אוטומטי ותורמת לסטרליזציה של המכשיר.

Ultight - טכנולוגיה

טכנולוגיית HIFU

HIFU

המכשיר עובד בטכנולוגיית ה-HIFU
(Ultrasound Focused Intensity High) , טכנולוגיית אולטרסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה. השימוש בטכנולוגיית אולטרסאונד בתעשיית האסתטיקה הביאה למהפכה בתחום טיפולי הפנים והגוף, השימוש בטכנולוגיית אולטרסאונד נמצאה כיעילה במיוחד בטיפולים למיצוק, הידוק, רפיון העור וסימני מתיחה ותורמים לחידוש הקולגן ושיפור מראה הקמטים באזורי הפנים, הצוואר וקו הלסת.

יתרונות מכשיר Ultight

4 מחסניות שונות לכיסוי מלא

מכשיר ה-Ultight מגיע עם 4 מחסניות מתחלפות לאפקטיביות מקסימלית, לכל מחסנית עומק חדירה שונה ו-3 דרגות עוצמה של אנרגיה (MHz) המותאמת בפרוטוקול ייחודי לאזורי הטיפול השונים, וממוקדת בעומק הטיפול הנדרש

מחסנית 2.0 - לאיזור העיניים והמצח

מחסנית 4.5 - לאזור קו הלסת והצוואר

מחסנית 3.0 - אוניברסלי, מותאם לכל אזור הפנים והצוואר

עיצוב הגוף

מחסנית 6.0 - למצבורי שומן בצוואר ובגוף

מכשיר הייפו Ultight - אינדיקציות קליניות

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

לפני ואחרי Ultight

#3-front-before #3-front-after
#4 front before #4 front after
#5 side before #5 side after
#6 side before #6 side after
#8-side-before #8-side-after

מכשיר הייפו - Ultight

ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו עובר שינוים רבים כמו אובדן הגמישות, המוצקות והזוהר, מה שמוביל לקמטים וקמטוטים. לסימני ההזדקנות הגלויים הללו יש השפעה משמעותית על ההערכה העצמית שלנו, מה שגורם לנו להרגיש פחות בטוחים במראה החיצוני שלנו.

במאמר זה, נחקור את המדע מאחורי טכנולוגיית הייפו וכיצד הוא פועל לחידוש עור הפנים. נדון ביתרונות השימוש ב-הייפו על פני טיפולי פנים מסורתיים, על אופיו הלא פולשני ויכולתו לכוון לשכבות עור עמוקות ללא פציעה אפידרמלית. כמו כן, נדון בפוטנציאל שלו כפתרון האנטי אייג'ינג האולטימטיבי.

מבוא

בשנים האחרונות גדלה הדרישה לטכנולוגיות טיפול פנים לא פולשניות כדי להתמודד עם השפעות ההזדקנות. אחד המכשירים של הטכנולוגיה הזו היא הייפו, מכשיר לטיפולי פנים וגוף  שצבר פופולריות בזכות יכולתו לחדש את עור הפנים.

הייפו חוללה מהפכה בתחום האנטי אייג'ינג על ידי מתן חלופה בטוחה ויעילה למתיחות פנים כירורגיות. הטכנולוגייה עובדת ע"י גלי אולטראסאונד על החודרות עד 6-7 מ"מ אל תוך שכבות העור, לעורר ייצור קולגן ולהידוק העור. התוצאה היא עור חלק יותר, מוצק יותר וצעיר יותר.

טכנולוגיית מכשיר הייפו: איך זה עובד?

הייפו הינו מכשיר המשמש לטיפולי פנים. הוא לא פולשני ועושה שימוש בגלי אולטרסאונד על מנת לחדור עד לשכבת ההיפודרמיס, להמריץ את ייצור הקולגן והידוק העור. טכנולוגיות טיפולי פנים שמאחורי הייפו נמצאת בפיתוח כבר למעלה מעשור וצברה פופולריות בשל היעילות והבטיחות שלה. הייפו הוא ראשי תיבות של High-Intensity Focused Ultrasound, המתאר את אופן פעולת המכשיר. הייפו מספק אנרגיית אולטרסאונד ממוקדת לשכבות העמוקות של העור, ומייצרת נאנו קואגולציה -הרס מבוקר של תאים סלקטיביים-וזה גורם להתחדשות העור.

ניתן לעקוב אחר ההיסטוריה של טכנולוגיית הייפו בשנות ה-40, אז התגלו לראשונה גלי אולטרסאונד. מאז, מדענים בחנו את הפוטנציאל של טכנולוגיית האולטרסאונד בתחומים רפואיים שונים, כולל דרמטולוגיה. בשנות ה-90, מכשיר האולטרסאונד הראשון שאושר על ידי ה-FDA למטרות אסתטיות. עם זאת, רק בתחילת שנות ה-2000 פותחה טכנולוגיית הייפו וצברה פופולריות בתעשיית טיפוח עור הפנים.

טכנולוגיית הייפו פועל על ידי העברת אנרגיית אולטרסאונד לשכבות העמוקות יותר של העור. חום זה מפעיל תגובה טבעית בגוף, וממריץ את ייצור הקולגן והאלסטין. קולגן ואלסטין הם מרכיבים חיוניים לעור בריא, המספקים מבנה, גמישות ומוצקות. ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו מייצר פחות קולגן ואלסטין, מה שמוביל לאובדן המוצקות ולהתפתחות של קמטים ועור רפוי.

טכנולוגיית הייפו מספקת אנרגיית אולטרסאונד לעור בפולסים קצרים, מה שגורם לרקמה להתחמם ולהתכווץ. האנרגיה הזו מעוררת תגובת ריפוי בעור, מגרה את הייצור של קולגן מחודש. התוצאה היא שיפור הדרגתי בגוון העור, המרקם והמוצקות, עם זמן החלמה מינימלי.

מחקרים מדעיים הראו שטיפול מכשיר הייפו בטוח ויעיל לחידוש העור. הטכנולוגיה נמצאת בשימוש ברפואת עור מזה מספר שנים ויש לה רקורד מוכח של הצלחה. טיפול במכשיר HIFU אינו פולשני, כלומר אינו דורש ניתוח או חתכים, מה שהופך אותו לאופציה אידיאלית עבור אנשים שרוצים להימנע מהסיכונים וזמני החלמה הקשורים להליכים כירורגיים שמפריעים לחיי היום יום.

מכשיר הייפו: עתיד של עור פנים צעיר וזוהר

טכנולוגיית הייפו חוללה מהפכה בתחום טיפולי העור, והעניקה אלטרנטיבה בטוחה ויעילה למתיחת פנים כירורגית. מכשיר לטיפולי פנים בשיטת הייפו משנה את השוק של הצערת העור בשל יתרונותיו הרבים.

טכנולוגיית HIFU מציעה מספר יתרונות על פני טיפולי פנים מסורתיים. ראשית, הוא אינו פולשני, כלומר אינו דורש ניתוח או חתכים. זה הופך אותה לאופציה בטוחה ונוחה יותר עבור אנשים שרוצים להימנע מהסיכונים ומזמני החלמה הדרושים בדרך כלל בהליכים כירורגיים. שנית, טיפול מכשיר הייפו יכול להתמקד בשכבות עור עמוקות יותר מאשר טיפולים מסורתיים, ולספק תוצאות משמעותיות יותר וארוכות יותר. לבסוף, טיפול  במכשיר הייפו ניתן להתאמה אישית רבה, ומאפשר להתאים את עוצמת ועומק הטיפול כך שיתאימו לצרכיו הייחודיים של כל מטופל.

התוצאות שהושגו באמצעות מכשיר הייפו מרשימות, כאשר מטופלים רבים מדווחים על שיפור משמעותי במראה עורם. מטופלים מדווחים גם על עלייה בביטחון ובהערכה העצמית בעקבות טיפול בהייפו.

מחקר אחד שנערך על טיפול מכשיר הייפו למיצוק הפנים מצא כי 90% מהמטופלים דיווחו על שיפור ברפיון העור, ו-85% דיווחו על שיפור קמטים וקמטוטים. המחקר מצא גם שטיפול ב-הייפו היה בטוח, ללא תופעות לוואי משמעותיות.

מחקר נוסף, שנערך על מכשיר הייפו למיצוק הצוואר, מצא כי 83% מהמטופלים דיווחו על שיפור עור רפוי, ו-64% דיווחו על שיפור בקמטים בצוואר. המחקר מצא גם שטיפול ב-הייפו היה יעיל בהפחתת השומן התת-עורי, או מראה ה"סנטר הכפול".

בסך הכל, מכשיר ההייפו מציע אפשרות יעילה, בטוחה ולא פולשנית לאנשים המבקשים לשפר את מראה עורם. עם תוצאות מרשימות שהושגו באמצעות דוגמאות מהעולם האמיתי ומחקרים מדעיים, מכשיר HIFU הופך במהירות לפתרון המומלץ להצערת העור.

מכשיר בטכנולוגיית הייפו יכול להתמקד בשכבות עור עמוקות יותר מאשר טיפולים מסורתיים, ולספק תוצאות משמעותיות יותר וארוכות יותר. הסיבה לכך היא שהטיפול מעניק אנרגיית אולטרסאונד ממוקדת לשכבות העמוקות יותר של העור, ומעורר תגובה טבעית המגרה את ייצור הקולגן והאלסטין. קולגן ואלסטין הם מרכיבים חיוניים לעור בריא, המספקים מבנה, גמישות ומוצקות. טיפולי פנים מסורתיים, כגון פילינג כימי ומיקרו-דרמה, פועלים על ידי הסרת השכבה העליונה של תאי עור מתים, ומספקים תוצאות זמניות.

שנית, טיפול ב-הייפו אינו פולשני, כלומר אינו מצריך ניתוח או חתכים. זה הופך אותה לאופציה בטוחה ונוחה יותר עבור אנשים שרוצים להימנע מהסיכונים של הליכים כירורגיים. טיפולי פנים מסורתיים, כמו פילינג כימי, עלולים להיות פולשניים ולדרוש זמן החלמה משמעותי.

שלישית, הייפו ניתן להתאמה אישית רבה, ומאפשר למטפלים להתאים את עוצמת ועומק הטיפול כך שיתאימו לצרכיו הייחודיים של כל מטופל. משמעות הדבר היא שניתן להתאים את מכשיר ההייפו לטיפול בבעיות עור ספציפיות. 

היתרונות של טיפול פנים הייפו לכל סוגי העור

טיפול הייפו מתאים לכל סוגי העור. הסיבה לכך היא שטיפול במכשיר הייפו אינו פולשני ואינו דורש כימיקלים קשים או חומרים שוחקים העלולים לגרות את העור. בנוסף, הייפו ממריץ את תגובת הריפוי הטבעית של הגוף, מקדם את ייצור הקולגן והאלסטין, שהם מרכיבים חיוניים לעור בריא.

כשמדובר באופטימיזציה של תוצאות על בסיס סוגי עור שונים, חשוב לעבוד עם מטפל מוסמך שיכול להתאים את הטיפול לצרכים הייחודיים שלך. לדוגמה, אנשים עם עור רגיש עשויים לדרוש טיפול בעצימות נמוכה יותר, בעוד אנשים עם עור שמן עשויים להפיק תועלת מטיפול אינטנסיבי יותר. קליניקה מוסמכת יכול גם לספק המלצות למוצרי טיפוח ושגרה שיכולים לעזור לייעל את התוצאות ולשמור על עור בריא.

מחקרים מדעיים הראו שטיפול הייפו יעיל לכל סוגי העור. מחקר אחד שנערך על טיפול הייפו למיצוק הפנים מצא שטיפול הייפו היה בטוח ויעיל על כל סוגי העור, כולל אנשים עם סוגי עור מסוג Fitzpatrick III-VI, שהם גווני עור כהים יותר שבדרך כלל קשה יותר לטפל בהם.

בסך הכל, טיפול הייפו מציע יתרונות משמעותיים לכל סוגי העור, מה שהופך אותו לאופציה אידיאלית עבור אנשים המבקשים לשפר את מראה העור שלהם. עם אופיו הלא פולשני ויכולתו לעורר את ייצור הקולגן והאלסטין, טיפול הייפו הופך במהירות לפתרון המומלץ להצערת העור.

לסיכום

טכנולוגיית הייפו היא פתרון מהפכני עבור אנשים המבקשים לשמור על עור בריא וצעיר למראה. האופי הלא פולשני שלו, היכולת לכוון לשכבות עור עמוקות יותר והתוצאות המחזיקות מעמד זמן רב יותר הופכים אותו לבחירה מועדפת על פני טיפולי פנים מסורתיים. ניתן להשתמש בטכנולוגיית הייפו על כל סוגי העור, הוא נותן מענה יעיל להפחתת הופעת קמטים ומרקם העור ומונע התפתחות סימני הזדקנות חדשים.

מחקרים מדעיים הראו תוצאות מרשימות שהושגו באמצעות טיפול מכשיר הייפו, מה שהופך אותה לאופציה מבוקשת יותר ויותר בשוק האסתטיקה. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח ולהשתפר, אנו יכולים לצפות לראות גרסאות יעילות ומדויקות אף יותר של מכשירי הייפו, בנוסף, לא מעט אנשים נתנו למכשיר הייפו חוות דעת מאוד חיוביות, מה שמבסס עוד יותר את מעמדו כשחקן קריטי בשוק טיפולי הפנים בפרט ובתעשיית טיפוח העור בכלל.

כחברה המובילה את  תחום המכשור הטכנולוגי החדשני ביותר לשוק האסתטיקה בישראל, אנו ב-4MP גאים להציע מכשירי הייפו מהשורה הראשונה ללקוחותינו. אנו מחויבים להישאר בחזית תעשיית הטיפוח, לספק ללקוחותינו את הפתרונות העדכניים והיעילים ביותר לצרכי האנטי אייג'ינג שלהם.

צוות המומחים שלנו זמין למתן הכוונה ותמיכה ללקוחותינו, החל מהייעוץ הראשוני ועד לתמיכה שוטפת. אנו מאמינים כי באמצעות העצמת הלקוחות שלנו עם הכלים והידע הטובים ביותר, הם יכולים להשיג את מטרות הטיפוח שלהם ולשמור על עור בריא וצעיר.

שאלות נפוצות

טיפול הייפו מתאים לכל מי שמחפש לשפר את מראה העור ולהפחית את סימני ההזדקנות. זה יעיל במיוחד עבור אנשים עם רפיון עור קל עד בינוני וקמטים על הפנים, הצוואר והמחשוף.

עלות טיפול הייפו יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים, כגון מיקום הטיפול, היקף האזור המטופל ומספר הפגישות הנדרשות להשגת התוצאות הרצויות. באופן כללי, טיפול ב-הייפו  יכול לעלות בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.

חשוב לזכור כי טיפול במכשיר הייפו הוא חלופה לא פולשנית להליכים כירורגיים, ולמרות שהוא עשוי להיות יקר יותר מטיפולי פנים מסורתיים, הוא יכול לספק תוצאות לאורך זמן ללא צורך בזמן החלמ

מכשיר בטכנולוגיית ההייפו משמש לחידוש והידוק העור. המכשיר משתמש בגלי אולטרסאונד כדי לחדור עמוק לתוך שכבות העור, ממריץ את ייצור הקולגן וגורם לאפקט מיצוק.

גלי האולטרסאונד הנפלטים מהמכשיר גורמים להתחממות הרקמות מתחת לפני העור, מה שממריץ ייצור של סיבי קולגן ואלסטין חדשים. זה, בתורו, מוביל לעור מתוח ומוצק יותר עם פחות קמטים וקמטו

מכשירים נוספים לטיפולי פנים וגוף