המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

Rapid Contour

מכשיר ה- Rapid Contour מביא את העוצמה של גלי הרדיו אליך לקליניקה ומאפשר לך לטפל ביעילות בעור הפנים והגוף. טכנולוגיית RF הוכחה מדעית בכל העולם כטכנולוגיה המשפרת באופן ניכר את חוזק, מרקם וגמישות העור. הטכנולוגיה מבטיחה טיפול נעים בזמן קצר, אפקטיבי עם תוצאה הנראית לעין.

 Rapid Contour  בעל טכנולוגיית גלי רדיו רב קוטבית מתקדמת. הידית כוללת 3 זוגות של אלקטרודות הפועלות הן באופן עצמאי והן בסינרגיה ביניהן. היתרון בטכנולוגיה הוא באספקת אנרגיה מקסימלית והומוגנית על כל פני שטח הטיפול. בידית גוף שני טיפים לבחירה במהלך הטיפול להתאמה מירבית לכל איזור. 

טכנולוגיה

RADIO FREQUENCY

RF

Radio Frequency


גלי הרדיו משמשים לחימום מבוקר ועמוק של כל שכבות העור. הטכנולוגיה פועלת בשני מישורים. היא יוצרת אפקט תרמי בשכבת הדרמיס, משפרת ומחזקת את מרקם וטקסטורת היור בגוף ובפנים. אפקט הנוצר על ידי כיווץ של סיבי הקולגן ועידוד ייצור תאי פיברולסט. במקביל גלי הריון מגבירים את התהליך המטבולי של תאי השומן בשכבת ההיפודרמיס תוך כדי הגדלת זמינות החמצן לתאי העור והשומן ומשפרים את ניקוז הנוזלים. תהליכים אלו מסייעים בהקטנת נפח תאי השומן בגוף טיפול בצלוליט והצרת היקפים. הטיפול מתאים לכל גווני העור 1-6 ולכל עונות השנה.

אינדיקציות קליניות רפיד קונטור

אינדיקציות קליניות

אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג

חידוש ומיצוק העור

חידוש ומיצוק העור

שיפור והפחתת צלוליטיס

הפחתת צלוליט

הצרת היקפים

הצרת היקפים

יתרונות השיטה של Rapid Contour

ראפיד קונטור יתרונות

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

קוסמטיקאיות ממליצות

קורין

- קורין קלודין

המפתח להצלחה הוא שילוב של השניים: טיפול מקצועי וכנולוגיות מתקדמות לטיפולי פנים. המכשור שלי בקליניקה הוא של חברת 4MP שאיתו אני רואה תוצאות מצוינות כבר מהטיפול הראשון.

מרוות

- מרוות מוניר

כמי שעובדת למעלה מ-15 שנה בתחום, הופתעתי לראות את התוצאות המרשימות עם טכנולוגיית הצרת ההיקפים של 4MP.

עמית

- עמית דרגצקי

התפתחות הקליניקה שלי לתחם טיפולי הגוף הייתה מחשבה עסקית כלכלית מצויינת! ועם טכנולוגיה זו אני רואה תוצאות מושלמות!

לריסה

- לריסה טחלוב

כמי שעובדת למעלה מ-20 שנה בתחום, הופתעתי לראות את התוצאות המרשימות עם טכנולוגיית הצרת ההיקפים של 4MP

גלי רדיו בשירות היופי

עם השנים מתגבר הצורך של נשים וגברים רבים להעניק לעצמם מראה חיצוני זוהר ואסתטי, קיימים כיום עשרות פיתוחים שונים וביניהם גם טכנולוגיית RF המעניקה טיפול באמצעות גלי רדיו להפחתת קמטים וצלוליטיס, תוך חידוש ומיצוק העור ותרומה משמעותית ביותר ללקוחות המעוניינים בטיפולי אנטי אייג'ינג בעלי אפקט מיידי הנראה לעין.

מהי טכנולוגיית גלי רדיו וכיצד היא פועלת?

אנשים רבים פונים לקליניקה מקצועית במטרה לעבור טיפולי פנים וגוף שמצעירים את העור ומעניקים לו מרקם זוהר יותר, מוצק ונטול פגמים. את הטיפולים הללו ניתן לעבור במספר טכנולוגיות שונות, ביניהן המובילה את התחום, טכנולוגיית שידור גלי רדיו (RF – Radio Frequency) לאזור הרצוי ובתדר חשמלי מסוים.

גלי הרדיו מבצעים חימום עמוק ומבוקר לכל שכבות העור, מה שיוצר בשכבת הדרמיס אפקט תרמי חיובי, הגורם לכיווץ סיבי הקולגן וליצירה מואצת יותר של תאי פיברובלסט ובכך מגמיש את מרקם טקסטורת העור, כך שהוא הופך חלק ואחיד יותר.

גלי רדיו

טיפול פנים וגוף באמצעות טכנולוגיית ה-RF גם מייצר תהליך מטבולי יעיל יותר בתאי השומן של שכבת ההיפודרמיס: הטיפול מגדיל את זמינות החמצן לתאי העור והשומן, מה שמייעל את ניקוז הנוזלים ומסייע לצמצום נפח תאי השומן, משפר את מראה הצלוליט ואף מצמצם היקפים.

גלי רדיו בשירות הרפואה לסוגיה

כבר שנים ארוכות שמתבצע שימוש בגלי הרדיו ברפואה קלינית. בשנים האחרונות ניתן לראות ביקוש משמעותי בתחום האסתטי בכל העולם בשילוב הטכנולוגיה במגוון טיפולים אסתטיים באמצעות גלי רדיו לפנים ולגוף. אלו בעלי אפקט מיידי שניתן לראות בתום הטיפול המעניק זוהר ואפקט של עור מוצק וצעיר יותר.

יעילות התוצאות ותכלית הטיפולים

גלי הרדיו המבוססים על אורכי גל שונים מאלה המתקבלים בעת שימוש בקרני לייזר ולכן יהיו יעילים יותר במקרים מסוימים. בייחוד בטיפולי פנים בהם נרצה להשיג את חידוש ומיצוק העור, להיפטר מתופעות כמו אקנה וצלקות אקנה, רפיון העור, קמטים וקמטוטים, צלוליט ושיפור מראה העור בפנים ובגוף.

סדרת טיפולים באמצעות גלי רדיו מבוססת בדרך כלל על המלצה לסדרת חמישה טיפולים, במרחק של כ-4 שבועות האחד מהשני ובסיומם טיפול משמר תוצאה. אחת לחצי שנה-שנה, בהתאם לתכנית הטיפול שהותאמה אישית למטופל/ת. את התוצאות ניתן לראות בדרך כלל במחצית הדרך, אך כבר לאחר טיפול ניתן לראות שינוי מיידי בעור וליהנות מגמישות עורית, מגע חלק יותר ומראה אחיד שנראה זוהר וקורן יותר. 

טיפולי פנים וגוף מתקדמים באמצעות Rapid Contour מבית 4MP

בשל המודעות למראה עור הפנים בקרב גברים ונשים בטווח גילאים מגוון ובעיקר בקרב מטופלים שמעוניינים להתחיל בטיפולי אנטי אייג'ינג, פיתחנו את מכשיר Rapid Contour, המבוסס על גלי רדיו ומעניק ללקוחותיך טיפול בטוח ואיכותי, שמקנה תוך זמן קצר מראה זוהר ורענן. 

עם מכשיר לטיפולי פנים וגוף מכשיר ה- Rapid Contour מתקבלות תוצאות יעילות תוך זמן קצר. למכשיר קיימות 2 ידיות עבודה: ידית מותאמת לפנים וידית מותאמת לגוף. לכל ידית עבודה 3 זוגות של אלקטרודות המקבלות נתונים מעור הפנים ופועלות בסינרגיה או באופן עצמאי על סמך ההתאמה המדויקת לאזור הטיפול, תוך אספקת אנרגיה הומוגנית ואפקטיבית על פני כל שטח. 

ניתן לבצע טיפולים באמצעות גלי רדיו גם במערכת משולבת טכנולוגית שפיתחנו במכשיר Omniamax s3 הנותן מענה עבור טיפולי הסרת שיער, טיפולי פנים וטיפולי גוף בהתאם לצרכי הקליניקה ותחומי הפעילות הנדרשים.

התוצאות מתקבלות כבר מהטיפול הראשון ומתאימות לכל סוגי העור ולטיפולים סביב עונות השנה. המכשיר עומד בתקנים המחמירים ביותר ומותאם לכל קליניקה וקוסמטיקאית שמעוניינים להעמיד לרשות לקוחותיהם טיפול חדשני ונוח, שאינו פולשני, במינימום תופעות לוואי. 

לאחר רכישת המכשיר, 4MP מעניקה מעטפת קלינית מלאה להכשרה מלאה עיונית ומעשית להתמקצעות מקסימלית ובטחון בעבודה על המכשיר. כלים לשיווק עצמי של המכשיר לקהל הלקוחות בקליניקה וליווי אישי לאורך כל הדרך. 

בשורה התחתונה

ענף טיפולי היופי והאנטי אייג'ינג זוכה לקלוט עוד ועוד פתרונות טכנולוגיים מופלאים מידי שנה, המבוססים על שימוש בגלים ובאנרגיה ממגוון סוגים, אשר תומכים בעור הפנים והגוף ומקדמים את תהליכי השיקום והריפוי שלו ללא פציעה ובאופן טבעי לחלוטין.

באמצעות גלי רדיו המעודדים את היווצרותם של חלבוני קולגן ואלסטין חדשים, שאחראים במידה רבה על רכות וגמישות העור. ניתן להעניק לעור מטופליך מראה צעיר ומתוח, אחיד וזוהר במספר יחסית מצומצם של טיפולים.

הטכנולוגיה יעילה להצערת הפנים אך גם לצמצום היקפים וטשטוש הצלוליט באזורים שונים בגוף, לרבות מיצוק ומתיחת הצוואר והדקולטה, עיצוב קו הלסת, מתיחת הבטן, רגליים וידיים. טיפולים אלה מומלצים לנשים בעשור השלישי לחייהן ומעבר לכך, מביעות עניין בתחזוקה יעילה של העור, הדגשה טובה יותר לתווי הפנים וצמצום מצבורי שומן באזורים שונים. בעשורים הבאים, כבר ניתן יהיה לשמר ולשפר בתהליך עמוק יותר את מצבו של העור ולהשיג תוצאה יעילה לאורך זמן. 

שאלות ותשובות

טיפול בגלי הרדיו יכול להתאים למגוון רחב של מטופלים בקליניקה – החל מטיפול בודד לשיפור מראה העור ויצירת זוהר ועד טיפול ממושך בסדרות טיפול לשיפור מראה פנים בעל קמטים וקמטוטים, מיצוק והידוק העור ליצירת מראה צעיר ואחיד, נותנת מענה לטיפול באזורי גוף נרחבים לשיפור מראה צלוליט, מיצוק העור בירכיים, הרמת ישבן, מיצוק צוואר ועיצוב קו הלסת.

יעילותם של גלי הרדיו מצמצמת בין היתר את בלוטות החלב, שלעתים מותירות מעין חורים קטנטנים על גבי העור ופוגמות במרקם ואחידות הפנים. בנסיבות אלה, ייתכן שהטיפול יהווה תחליף איכותי לביצוע פילינג, משום שהוא גם מטשטש כתמים ופגמים ומשמר את המראה הטבעי לאורך זמן. 

אנחנו זמינים עבורך לפרטים נוספים ולכל שאלה במספר 1-700-70-90-60

מכשירים נוספים לטיפולי גוף