המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

Elysion pro

מכשיר ה-ELYSION מהווה סטנדרט חדש בתחום טיפולי הסרות שיער בלייזר, המכשיר תוכנן ופותח על ידי מחלקת המחקר של חברת קקון מדיקל ומבוסס על פיתוחים חדשניים ביותר בתחום הרפואה האסתטית ומציע לך ליהנות מטיפול הסרת שיער בשיטה הבטוחה, המהירה והאפקטיבית ביותר. מינימום טיפולים מקסימום תוצאות!

מכשיר ELYSION הינו ללא ספק הדור הבא בהסרת שיער  המכשיר מבוסס על שיטת (ULTRA SHORT PULSE) USP שיטה אקסקלוסיבית זו פועלת לייצור הפולס המושלם המספק אנרגיה גבוהה וזהה בכל שטח הטיפול, בפולסים קצרים הממוקדים בתאי צמיחת השיער וכל זה מבלי לחמם ולפגוע בעור. המקררת את אזור הטיפול בין פולס Crystal Freezeהמכשיר כולל מערכת לפולס ובכך מגנה על העור, מונעת חימום אפידרמלי ומספקת הרגשה נעימה  מעלות 5ונוחה. מערכת ייחודית זו פועלת לשמירה על טמפרטורה קבועה של צלסיוס בקצה של הידית, ללא קשר לזמן השימוש וטמפרטורת החדר או העור.

מכשיר ה –  ELYSION PRO  הינו אחד ממכשירי הלייזר המהירים והעוצמתיים ביותר בתחום טיפולי הסרת השיער.

המכשיר מבוסס על מחקרים ופיתוחים חדשניים מבית קקון מדיקל המאפשרים טיפול אפקטיבי במיוחד אודות לשיטת  ה-PSP, שיטה בלעדית זו הצליחה ליצור פולס מרובע עוצמתי ומושלם ובכך לספק אנרגיה גבוהה וממוקדת בפירוק זקיק השיערה.

המכשיר מאפשר טיפול יעיל בכל סוגי השיער וגווני העור אודות לפונקציונליות שלו התומכת ב-4 אורכי גל, 3 ידיות ו-2 מצבי עבודה המתאימים לבעלי עור בהיר, כהה ושזוף.

מכשיר ה- ELYSION PRO מציע התאמה לכל סוגי השיער ויעיל במיוחד לשיער פלומתי ודק. המכשיר היחיד בעל אישור משרד הבריאות הישראלי לקוסמטיקאיות ובעל אישור CE מדיקלי.

השיטה והטכנולוגיה

USP

שיטת PSP

מכשיר ELYSION PRO  מבוסס על שיטת PSP.
בזכות עוצמה של 2400 וואט ניתן לספק – פולסים קצרים וממוקדים במבנה פולס מרובע אחיד ומושלם המבטיח אנרגיה שווה לאורך של משך הפולס. בזכות שיטה זו אין צורך באנרגיה (ג'אול)  גבוהה כדי להשיג אפקטיביות. כך אנו מבטיחים טיפול במינימום תופעות לוואי, מינימום כאב ומקסימום תוצאות.

CRYSTAL FREEZE

Crystal Freeze

מערכת Crystal Freeze המקררת את אזור הטיפול בין פולס לפולס ובכך מגנה על העור, מונעת חימום אפידרמלי ומספקת הרגשה נעימה  מעלות ונוחה. מערכת ייחודית זו פועלת לשמירה על טמפרטורה קבועה של צלסיוס בקצה של הידית, ללא קשר לזמן השימוש וטמפרטורת החדר או העור.

הסרת שיער בלייזר עם Elysion Pro

טיפול מהיר במיוחד - עד 11 דקות לכל הגוף

ללא כאב וללא תופעות לוואי

מתאים לכל גווני וסוגי העור , כולל עור שזוף וכהה

המכשיר היחיד אשר תומך ב-4 אורכי גל

בעל התקנים המחמירים ביותר

עוצמתי במיוחד – 2400 וואט בכל פולס

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

לפני ואחרי

Elysion 1 b Elysion 1 a
Elysion 2 b Elysion 2 a
Elysion 3 b Elysion 3 a
Elysion 4 b Elysion 4 a

המלצות

רונית צדיק

- רונית צדיק

בזכות המכשיר ELYSION PRO להסרת שיער בלייזר מבית 4MP שידרגתי את העסק והגעתי לתוצאות מדהימות! פשוט עולם אחר!

מלי לביא

- מלי לביא

עם המכשיר אליסון פרו אני יכולה להעניק טיפול הסרת שיער בלייזר ללקוחות גם בחודשי הקיץ וגם לעור שזוף ללא כאב וללא תופעות לוואי!

 

מירי נמר

- מירי נמר

בזכות המכשיר ELYSION PRO  להסרת שיער בלייזר, הלקוחות שלי ממש מרוצות מהטיפול המהיר והתוצאות מושלמות!

ויטו-קוסמטיקס

- ויטו קומסטיקס

עם מכשיר האליסון מבית 4MP, אני מעניק ללקוחות שלי טיפול הסרת שיער מכל הגוף ב-11 דקות! והתוצאות פשוט מדהימות!

מכשירים נוספים להסרת שיער

יצירת קשר מהירה
אנחנו כאן לשירותכם:

משה הלוי 33, ראשל”צ, 7565829

מתעניינים ב-Elysion Pro?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

או צרו קשר עכשיו:

דילוג לתוכן