המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

Elysion pro

מכשיר ה-ELYSION PRO מהווה סטנדרט חדש בתחום טיפולי הסרות שיער בלייזר, המכשיר תוכנן ופותח על ידי מחלקת המחקר של חברת קקון מדיקל ומבוסס על פיתוחים חדשניים ביותר בתחום הרפואה האסתטית ומציע לך ליהנות מטיפול הסרת שיער בשיטה הבטוחה, המהירה והאפקטיבית ביותר. מינימום טיפולים מקסימום תוצאות!

מכשיר ELYSION הינו ללא ספק הדור הבא בהסרת שיער  המכשיר מבוסס על שיטת (ULTRA SHORT PULSE) USP שיטה אקסקלוסיבית זו פועלת לייצור הפולס המושלם המספק אנרגיה גבוהה וזהה בכל שטח הטיפול, בפולסים קצרים הממוקדים בתאי צמיחת השיער וכל זה מבלי לחמם ולפגוע בעור. המקררת את אזור הטיפול בין פולס Crystal Freezeהמכשיר כולל מערכת לפולס ובכך מגנה על העור, מונעת חימום אפידרמלי ומספקת הרגשה נעימה  מעלות 5ונוחה. מערכת ייחודית זו פועלת לשמירה על טמפרטורה קבועה של צלסיוס בקצה של הידית, ללא קשר לזמן השימוש וטמפרטורת החדר או העור.

מכשיר ה –ELYSION PRO  הינו אחד ממכשירי הלייזר המהירים והעוצמתיים ביותר בתחום טיפולי הסרת השיער.

המכשיר מבוסס על מחקרים ופיתוחים חדשניים מבית קקון מדיקל המאפשרים טיפול אפקטיבי במיוחד אודות לשיטת  ה-PSP, שיטה בלעדית זו הצליחה ליצור פולס מרובע עוצמתי ומושלם ובכך לספק אנרגיה גבוהה וממוקדת בפירוק זקיק השיערה.

המכשיר מאפשר טיפול יעיל בכל סוגי השיער וגווני העור אודות לפונקציונליות שלו התומכת ב-4 אורכי גל, 3 ידיות ו-2 מצבי עבודה המתאימים לבעלי עור בהיר, כהה ושזוף.

מכשיר ה- ELYSION PRO מציע התאמה לכל סוגי השיער ויעיל במיוחד לשיער פלומתי ודק. המכשיר היחיד בעל אישור משרד הבריאות הישראלי לקוסמטיקאיות ובעל אישור CE מדיקלי.

Elysion Pro - השיטה והטכנולוגיה

USP

שיטת PSP

מכשיר ELYSION PRO  מבוסס על שיטת PSP.
בזכות עוצמה של 2400 וואט ניתן לספק – פולסים קצרים וממוקדים במבנה פולס מרובע אחיד ומושלם המבטיח אנרגיה שווה לאורך של משך הפולס. בזכות שיטה זו אין צורך באנרגיה (ג'אול)  גבוהה כדי להשיג אפקטיביות. כך אנו מבטיחים טיפול במינימום תופעות לוואי, מינימום כאב ומקסימום תוצאות.

CRYSTAL FREEZE

Crystal Freeze

מערכת Crystal Freeze המקררת את אזור הטיפול בין פולס לפולס ובכך מגנה על העור, מונעת חימום אפידרמלי ומספקת הרגשה נעימה  מעלות ונוחה. מערכת ייחודית זו פועלת לשמירה על טמפרטורה קבועה של צלסיוס בקצה של הידית, ללא קשר לזמן השימוש וטמפרטורת החדר או העור.

הסרת שיער בלייזר עם Elysion Pro

טיפול מהיר במיוחד - עד 11 דקות לכל הגוף

ללא כאב וללא תופעות לוואי

מתאים לכל גווני וסוגי העור , כולל עור שזוף וכהה

המכשיר היחיד אשר תומך ב-4 אורכי גל

בעל התקנים המחמירים ביותר

עוצמתי במיוחד – 2400 וואט בכל פולס

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

Elysion Pro - לפני ואחרי

Elysion 1 b Elysion 1 a
Elysion 2 b Elysion 2 a
Elysion 3 b Elysion 3 a
Elysion 4 b Elysion 4 a

המלצות על Elysion

רונית צדיק

- רונית צדיק

בזכות המכשיר ELYSION PRO להסרת שיער בלייזר מבית 4MP שידרגתי את העסק והגעתי לתוצאות מדהימות! פשוט עולם אחר!

מלי לביא

- מלי לביא

עם המכשיר אליסון פרו אני יכולה להעניק טיפול הסרת שיער בלייזר ללקוחות גם בחודשי הקיץ וגם לעור שזוף ללא כאב וללא תופעות לוואי!

 

מירי נמר

- מירי נמר

בזכות המכשיר ELYSION PRO  להסרת שיער בלייזר, הלקוחות שלי ממש מרוצות מהטיפול המהיר והתוצאות מושלמות!

ויטו-קוסמטיקס

- ויטו קומסטיקס

עם מכשיר האליסון מבית 4MP, אני מעניק ללקוחות שלי טיפול הסרת שיער מכל הגוף ב-11 דקות! והתוצאות פשוט מדהימות!

מכשיר להסרת שיער בלייזר Elysion pro - שאלות ותשובות

למרות שהסרת שיער בלייזר אינה עניין חדש או נדיר, הפערים בין הנתונים המקצועיים המדויקים לידע הציבורי בנושא משמעותיים ומתבטאים בדרישה מוגברת למידע מצד לקוחות פוטנציאליים. במאמר זה ריכזנו שאלות נפוצות ואת התשובות להן, כדי שישמשו את ציבור הקוסמטיקאיות לפני השימוש במכשיר ה-Elysion Pro:

טכנולוגיית הלייזר מבוססת על קרן לייזר ממוקדת ועוצמתית, שמגיעה אל פקעת זקיק השערה ושם גורמת למוות התאים שקיים בהם ריכוז גבוה של מלנין. אור הלייזר נבלע על ידי פיגמנט המלנין שמצוי בריכוז גבוה בזקיקי השיער ובתגובה פולט חום שמביא להרס המלונציטים שבתוך התאים. באמצעות מכשיר להסרת שיער המאפשר בחירה באורך גל רצוי ובעוצמת ההבזקים, ניתן לכוון את השפעת הלייזר לזקיק השערה בלבד וללא פגיעה בשכבת האפידרמיס.

מכשיר לייזר להסרת שיער מהדור המתקדם והחדיש ביותר מוכוון לטיפול בכל גווני העור, החל מעור בהיר מאוד ועד לשזוף וכהה.

באופן כללי כל חשיפה לשמש ללא מקדם הגנה יעיל אינה מומלצת. ועם זאת, מכשור מתאים לטיפול בגוון עור כהה יכול להביא לתוצאות יעילות גם לאחר שיזוף. ההמלצה להימנע משיזוף מבוססת בעיקר על הצורך להימנע מנזקים עוריים, שבקיומם לא ניתן לעבור את הטיפול. 

עור שזוף הוא עור "פצוע" ולכן מומלץ לא לבצע על עור שזוף מיידית את הטיפול, להמתין שהעור ירגע.

לא. פצעונים קטנים, אדמומיות או נפיחות עשויים להופיע מספר ימים מהטיפול כתופעת לוואי קלה וחולפת. מעבר לכך, פצעים עמוקים וקשים כתוצאה מצמיחת שערות הפוכות יכולים להשתפר משמעותית בעקבות הטיפול ואף ניתן למגר אותם לחלוטין.

מכשירי הסרת שיער ותיקים מדור ראשון ושני אכן כללו כאבים מורגשים אצל רוב המטופלים. אולם הטכנולוגיה השתפרה מאז באופן משמעותי ונחשבת כיום להליך בטוח ונעים למדי, כאשר תחושה מקומית של עקצוץ או חום שדומה לשיזוף בשמש יתקבלו רק בקרב מטופלים רגישים או כתוצאה מטיפול באזור ספציפי ברגישות גבוהה.  השימוש העדכני במערכת קירור וידית קרח מסייעים להימנע מתחושות אלה לחלוטין.

שתי הטכנולוגיות מבוססות על אנרגיית אור שיוצרת תגובה תרמית ברקמה עם פיגמנט כהה. מכשירי ה-IPL פולטים הבזק אור מלא בעוצמת אנרגיה נמוכה שתגיע לעומק של כ-2 מ"מ. קרן הלייזר לעומת זאת רציפה וקוהרנטית כך שעוצמתה מתרחשת באופן זהה ואחיד דרך בחירה באורכי גל משתנים, כדי לחדור לעומק מגוון.

מערכת משולבת המספקת מענה הן לשיעור באזורי הפנים והן לכתמי פיגמנטציה, אקנה, נימי דם וקמטים תסייע להשיג מראה איכותי, חלק ואחיד יותר, ללא צורך בכמות רבה של טיפולים או בשימוש במכשירים נפרדים שמייקר את השירות, גם מכשיר אפילציה – Xilia Epil Light , מאפשר לטפל בהסרת שיער באזור הפנים.

תלוי מאוד במיקום וסוג השערה, לעתים גם במטופל עצמו. כמות הטיפולים הממוצעת היא סביב 10-12 טיפולים שאורכם נע בין 11-30 דקות לכל הגוף. את התוצאות ניתן לראות כבר מהטיפול הראשון אך שיפור משמעותי בקצב הצמיחה של שערות בנקודת הטיפול ייראה כבר כעבור 4-5 טיפולים.

הטיפול בלייזר אסור למי שסובלים ממחלות עור פעילות, זיהומים בעור או אקנה, לנשים בהריון ולמי שנוטלים ראקוטן ותרופות לטיפול במחלות מפרקים. כמו כן, אין להסיר שיער עם מכונה להסרת שיער באזור שבו יש קעקוע. יעוץ מקדים עם המטפל/ת יאשר ע"פ מילוי שאלון רפואי לעבור טיפולי הסרת שיער בטכנולוגיה.

בהחלט. מכשירי הלייזר המתקדמים מסוגלים לדלל משמעותית את כמות וצמיחת השיער באזורי הטיפול, תוך שהטיפול מתרחש בהתאם למצב דינמי מותאם אישית לפי צפיפות, עובי וגוון השערות, כמובן שגם ביחס לגוון העור של המטופל.

לא. מדובר במיתוס נפוץ ובעייתי שגורם להצגת מצג שווא בנוגע ליעילותו של הלייזר ויכולתו להתעלות על מרכיבים ביולוגיים בלתי נמנעים כמו גיל או שינויים הורמונליים שישפיעו על הצמיחה ויגרמו להתחדשותה. חשוב להדגיש כי שיערות הפנים והגוף צומחות בשלושה שלבים: טלוגן, קטגן ואנגן – רק האחרון מהווה את שלב הגדילה מגיב לטיפול הלייזר ולכן נהרס. 

לכן ניתן להסיר רק חלק מהשערות המקומיות בכל טיפול, כאשר בהשלמת הטיפולים תושג השפעה משמעותית על כמות וקצב הצמיחה. השיער שנותר בסופו של דבר יהיה דקיק ובהיר מאוד ביחס לשיער שצמח טרם הטיפולים.

את הטיפולים הראשונים יש לתאם במרווחים של כל 4 שבועות ובהתאמה מקצועית לקצב צמיחת השיער. עם התקדמות הטיפולים ניתן לעבור למרווחים של אחת לשלושה חודשים.

הלייזר אכן נחשב לטכנולוגיה הפופולרית ביותר בתחום הסרת השיער, אם כי ישנם גם מכשירים יעילים לא פחות שמבוססים על טכנולוגיית IPL או DCP. הבחירה תלויה בהתאמת המכשיר לקהל הלקוחות הספציפי ולצרכי העבודה של הקוסמטיקאית. 

מכשור מהדור החדש מתאים לכל גווני העור 1-4 לשימוש בכל עונות השנה ללא הבדל. באתר 4mp מחכים לך מכשירי הסרת השיער המתקדמים ביותר בענף, המבוססים על עשרות שנות ניסיון בפיתוח מקצועי.

מכשירים נוספים להסרת שיער