מערכת All In One המשלבת 3 טכנולוגיות שונות להסרת שיער, טיפולי פנים וטיפולי גוף

Omnimax S3

מערכת All In One המשלבת טכנולוגיית DPC, RF, VERMA DERM. מערכת עוצמתית, חדשנית ומהירה עם תוצאות ללא תחרות!

טכנולוגיה

RADIO FREQUENCY (RF)

RF

Radio Frequency


גלי הרדיו משמשים לחימום מבוקר ועמוק של כל שכבות העור. הטכנולוגיה פועלת בשני מישורים. היא יוצרת אפקט תרמי בשכבת הדרמיס, משפרת ומחזקת את מרקם וטקסטורת היור בגוף ובפנים. אפקט הנוצר על ידי כיווץ של סיבי הקולגן ועידוד ייצור תאי פיברולסט. במקביל גלי הריון מגבירים את התהליך המטבולי של תאי השומן בשכבת ההיפודרמיס תוך כדי הגדלת זמינות החמצן לתאי העור והשומן ומשפרים את ניקוז הנוזלים. תהליכים אלו מסייעים בהקטנת נפח תאי השומן בגוף טיפול בצלוליט והצרת היקפים. הטיפול מתאים לכל גווני העור 1-6 ולכל עונות השנה.

DPC

DPC

טכנולוגיית (DPC (Dynamic™ Pulse Control


טכנולוגיה בלעדית ל-4MP, מהווה דור מתקדם של טכנולוגיית ה-IPL שעושה שימוש באנרגיית אור. הטכנולוגיה הנפוצה ביותר בשוק והמתועדת ביותר במחקרים (הנפוצה ביותר בשוק ואף המתועדת ביותר).
ייחודה הוא בשימוש בשלושה מבני פולסים, בשונה להבדיל משימוש במבנה פולס אחד בטכנולוגיות אחרות. מבנה הפולס נבחר ומשתנה באופן אוטומטי בהתאם לנתוני המטופל בגוון העור, סוג הנגע , וצבע השיער. התאמת הפרמטרים הממוכנת מבטיחה תוצאות מושלמות, מהירות ועבודה בטיחותית.

סוגי הפולסים:

VERMA DERM

Verma Derm

Verma Derm


טכנולוגיה זו הינה פרי פיתוח של חברת Sharplight והיא מעודדת היווצרות קולגן חדש – חלבון אשר מעניק לעור יציבות, הידוק ומתיחה. ניתן לראות אפקט מיידי בשיפור טקסטורת ורפיון העור וטשטוש הקמטים.

יתרונות השיטה של Omnimax S3

  • תוצאות נראות לעין מהטיפול הראשון
  • ידית קרח עם חיישן קירור בזמן אמת המאפשרת טיפול נוח במינימום תופעות לוואי
  • עומדים בתקנים המחמירים ביותר - FDA האמריקאי ומכון התקנים הישראלי
  • טיפול בכל סוגי העור והשיער ובכל עונות השנה

שיטת טיפול המתקדמת ביותר לטיפולי הפנים ומבוססת על טיפול באמצעות קרן אור. הטיפול מיועד לחידוש העור והפחתת פיגמנטציה, כתמי גיל, פגעי עור, קמטוטים ומעודדת ייצור קולגן ואלסטין חדשים בעור.

הידית מתמחה בפצעי אקנה. הטיפול בידית מאפשר טיפול לא פולשני ויעיל אשר מרפא את הפצעים ומשפר באופן ניכר את מראה העור. הטיפול בידית מתאים גם לאחר טיפול פנים בעור מעורב-שמן לחיטוי ומניעת התפתחות דלקות.

הידית מתמחה בפיגמנטציה ונימי דם כהים. הטיפול בידית מאפשר טיפול מהיר, בטוח שאינו דורש החלמה או התאוששות ומתאים למרבית סוגי העור.

הידית מתמחה בטיפולי הסרת שיער לגווני עור בהירים.

הידית מתמחה בטיפולי הסרת שיער לכל גווני העור והשיערה.

לפני ואחרי

om10 om9
rc8 rc7
om2 om1
om4 om3
om6 om5
om8 om7

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

קוסמטיקאיות ממליצות

פולה2

- פולה

מכשיר Omnimax S3 הוא פשוט המצאה גאונית, בזכות המכשיר המשלב מגוון טכנולוגיות ואינדיקציות קליניות הכי מתקדמות התוצאות הן מהירות וטובות ביותר!

טובלי

- טובלי קאמי

עם מכשיר אומנימקס s3 אני יכולה להעניק ללקוחה שלי טיפול בכל תחום: פנים, גוף ושיער וזה המפתח להצלחה שלי. כשהלקוחות שלי מרוצות, אני מרוצה!

ליסה

- ד"ר ליסה קלט

מכשיר omnimax s3 מאפשר לרופאים ולמטופלים לנצל שימושים מרובים במערכת אחת המאפשרת למטופלים לראות תוצאות מהירות עם חיסכון למטפל בזמן, בהשקעה ובניצול המרחב הפיזי במרפאה

רונית

- רונית אליהו

מכשיר אומנימקס S3 הוא מכשיר עוצמתי ובזכותו אני יכולה להעניק ללקוחות שלי מגוון רחב של טיפולים והתוצאות מדהימות!

מכשירים נוספים

יצירת קשר מהירה

אנחנו כאן לשירותכם:

לזרוב 33, ראשל”צ

מתעניינים ב-Omnimax S3?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

או צרו קשר עכשיו:

דילוג לתוכן