המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

Rapid DPC PRO

מכשיר ה-Rapid DPC נבנה בטכנולוגיה ייחודית ובלעדית מבית 4MP. ייחודה הוא ביכולת להתאים את מבנה הפולס באופן אוטומטי לאחר הזנת נתוני המטופל כגון – גוון העור, סוג הנגע וצבע השיער. טכנולוגיית DPC נותנת מענה לטיפולי הסרת שיער, אנטי איג'ינג, חידוש והצערת העור, פיגמנטציה, נימי דם, אקנה ופטרת.

טכנולוגיה

טכנולוגיית DPC

DPC

טכנולוגיית (DPC (Dynamic™ Pulse Control


טכנולוגיה בלעדית ל-4MP, מהווה דור מתקדם של טכנולוגיית ה-IPL שעושה שימוש באנרגיית אור. הטכנולוגיה הנפוצה ביותר בשוק והמתועדת ביותר במחקרים (הנפוצה ביותר בשוק ואף המתועדת ביותר).
ייחודה הוא בשימוש בשלושה מבני פולסים, בשונה להבדיל משימוש במבנה פולס אחד בטכנולוגיות אחרות. מבנה הפולס נבחר ומשתנה באופן אוטומטי בהתאם לנתוני המטופל בגוון העור, סוג הנגע , וצבע השיער. התאמת הפרמטרים הממוכנת מבטיחה תוצאות מושלמות, מהירות ועבודה בטיחותית.

 

יתרונות השיטה של Rapid DPC PRO

יתרונות השיטה RAPID DPC

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

לפני ואחרי

עמוד מכשיר Rapid DPC - לפני 1 עמוד מכשיר Rapid DPC - אחרי 1
עמוד מכשיר Rapid DPC - אחרי 2 עמוד מכשיר Rapid DPC - לפני 2
עמוד מכשיר Rapid DPC - לפני 3 עמוד מכשיר Rapid DPC - אחרי 3
עמוד מכשיר Rapid DPC - לפני 4 עמוד מכשיר Rapid DPC - אחרי 4
עמוד מכשיר Rapid DPC - לפני 5 עמוד מכשיר Rapid DPC - אחרי 5
עמוד מכשיר Rapid DPC - לפני 6 עמוד מכשיר Rapid DPC - אחרי 6

קוסמטיקאיות ממליצות

עינב

- עינב מלכה

טכנולוגיית ה-DPC להסרת שיער היא הדבר הבא! הלקוחות שלי כל כך מרוצות מהתוצאות וזה הכל בשבילי

לילך

- לילך מוסן

לקוחות מרוצות זה המפתח להצלחה עסקית וכנולוגיית הסרת שיער בשיטת DPC מאפשרת לי לגרום לזה

אסתי

- אסתי זיתון

טכנולוגיית ה-DPC של 4mp בשילוב הליווי הצמוד לאורך כל הדרך והמקצועיות שלי בתחום, אלו הדברים שהקפיצו את ההכנסות בקליניקה שלי

אידית

- אידית מורנו

בעזרת שיטת DPC להסרת שיער אני מעניקה ללקוחות שלי טיפול מקצועי ומסור שבאמצעותו הן רואות תוצאות מושלמות

נעמי

- נעמי חן

הסרת שיער בשיטת DPC מעניקה תוצאות הנראות לעין כבר אחרי הטיפול הראשון וללא כאב, הלקוחות שלי מאוד מרוצות, ללא ספר זוהי טכנולוגיה מנצחת!

אמל

- אמל טיארה

מכשיר RAPID DPC ללא ספק שידרג לי את הקליניקה! זו השקעה שהחזירה את עצמה תוך מספר חודשים בודדים

מירב

- מירב טויטו

הסרת שיער על ידי מכשיר DPC גרם לשינוי מהפכני בקליניקה שלי ולתוצאות מדהימות עבור הלקוחות שלי

שלומית

- שלומית וענונו

טכנולוגיית הסרת השיער DPC שידרגה לי את הקליניקה והעלתה לי את כמות הלקוחות, הלקוחות שלי מרוצות מאוד מהתוצאות

מכשירים נוספים לטיפולי הסרת שיער

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

הסרת שיער dpc

הסרת שיער DPC נתפסת כיום כטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענף, שתכליתה לשלוט בצורה מוחלטת על כל הפרמטרים השונים של אופי הטיפול ובראשם מבנה הפולס הספציפי שבו יבוצע שימוש, כדי למקסם את התוצאה ולשפר ביעילות רבה את החוויה מהטיפול עצמו. בואו לקרוא הכל על הטכנולוגיה הבלעדית מבית 4mp שמדהימה את עולם הקוסמטיקה:

מהי הסרת שיער בטכנולוגיית DPC?

כבר שנים ארוכות שהעולם מבצע שימוש בקרני אור ולייזר כלפי עור האדם, בייחוד על מנת לטפל בפגמים ובנגעים שונים, בין היתר כדי להותיר עור חלק ואסתטי בקרב כל המעוניינים בכך. הסרת שיער נחשבת לאחד התחומים הבולטים בתעשיית הקוסמטיקה והאסתטיקה, מרביתה מתבצעת על ידי מכונת לייזר להסרת שיער או מכשור מתקדם בטכנולוגיית IPL המבוסס על קרני אור.

אלא שהטכנולוגיה הקיימת על אף יתרונותיה הרבים, לא מספקת את המענה האבסולוטי לכלל גווני העור, סוגי השיער וגם תצורות הטיפול בקליניקה הפרטית ובמכונים השונים. השאיפה המרכזית בענף היא לפתור את סוגיית אי הנוחות שנוצרת במהלך הפולס ואיתה גם את השמירה על תוצאות טיפול מקסימליות גם בגווני עור בטווחי הקיצון כמו 1-2 הבהירים מאוד, או 5-6 הכהים מאוד.

בדיוק לכאן נכנסת טכנולוגיית הסרת שיער DPC – ראשי תיבות של Dynamic Pulse Control ופיתוח ייחודי ובלעדי לחברת 4mp. שיטה זו מאפשרת לשלוט בצורה מוחלטת על מהלך הטיפול והתאמתו המדויקת לכל מטופלת ומטופל באמצעות בחירת מבנה הפולס. 

להבדיל מטכנולוגיות נוספות שקיימות בשוק לרבות הלייזר, IPL או גלי הרדיו בהן קיים סוג פולס אחד, טכנולוגיית DPC משתמשת בשלושה פולסים שונים לבחירה, מה שמאפשר למטפלים להתאים בדיוק את הפולס הנדרש לפי גוון העור וסוג השערה של המטופל, למטרותיהם ושלבי הטיפול בהם הם נמצאים. 

סוגי הפולסים במכשירי DPC

הסרת שיער  DPC מכילה באותו המכשיר שלושה סוגים שונים של מבני פולסים מהם ניתן לבחור את אופן הטיפול:

SMOOTH PULSE – אידיאלי לטיפולים כלפי עור כהה ושזוף מאוד, בעיקר לשלבי הטיפול הראשוניים.

LONG PULSE – מבנה הכולל פולסים ארוכים ומשולבים, מותאם לטיפול בגווני עור בכהות בינונית ולטיפולים שנמצאים באמצע הדרך.

HIGH PULSE – מבנה הכולל פולסים גבוהים ומשולבים, מותאם לטיפול בגווני עור בהירים ולטיפולים שנמצאים לקראת סיום התהליך. 

כל יתרונות הטיפול

מכשירי DPC הם למעשה ביטוי מתקדם ומשוכלל של מכשירי ה-IPL הפועלים על בסיס אנרגיית אור, כך שהם מספקים עבודה יעילה ובטיחותית. בנוסף, מכשירים אלה משלבים בתוכם מערכת קירור מובנית המצויה בידית ההפעלה, השומרת על טמפרטורה קבועה ללא שינוי בין פולס לפולס ובכך מונעת כאבים ותופעות לוואי אפשריות. נתון זה מאפשר לבצע הסרת שיער dpc גם ללא מריחה של קרם מאלחש לפני הטיפול ולשמור על חוויה נעימה וחיובית במהלך הטיפול.

מכשיר להסרת שיער בטכנולוגיית DPC מציע יתרונות רבים ואיכותיים למטפלים ולמטופליהם:

 • טיפול מהיר ונטול כאבים ותופעות לוואי
 • התאמה לכל גווני העור ולכל סוגי השערה
 • התאמה לגברים ולנשים כאחד, להסרת שיער מלאה וגם לדילול בלבד
 • מותאם לטיפול בכל ימות השנה כולל בקיץ
 • מתאים לטיפול בכל אזורי הגוף
 • תוצאות שנשמרות לטווח ארוך במיוחד, עד כדי הסרת שיער מוחלטת

על מכשיר Rapid DPC מבית 4MP

הפיתוח הייחודי של הטכנולוגיה, אפשר לחברה המקצועית 4MP ליצור את המכשיר המושלם שמספק מענה מקיף הן להסרת שיער והן לטיפולי פנים הכוללים חידוש והצערת העור, טיפול בפיגמנטציה, אקנה, פטרת ונימי דם וכן טיפולי אנטי אייג'ינג המותירים את העור חלק, אחיד, רך וזוהר, ללא פגמים.

המכשיר מספק פעולה עוצמתית ואפקטיבית, שאת תוצאותיה ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון. כמו כן, Rapid DPC עומד בכל התקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי ושל ארגון הרפואה האמריקאי (ה-FDA) ונמנה עם המכשור הבטיחותי והידידותי ביותר. כך שאצלנו ב-4MP טיפולי פנים והסרות שיער עוברים בצורה חלקה עם מכשור מקצועי ויחס אישי. להלן מפרט השימושים השונים במכשיר:

 • הסרת שיער במכשיר Rapid DPC – פרוטוקול הטיפול מובנה במכשיר עצמו ומתבסס על ניסיונה העשיר של החברה הכולל מאות אלפי מטופלים. ידית העבודה נוחה ומתאימה לעבודה מול כל סוגי העור והשיער, בכל תקופות השנה. ידית זו גם מכילה קרח וחיישן טמפרטורה השומר על רקמת העור לאורך כל הטיפול.
 • חידוש והצערת העור – אנרגיית אור חודרת מהמכשיר אל שכבת הדרמיס העליונה ומחממת אותה, כדי להאיץ את קצב חידוש סיבי הקולגן, זרימת הדם וסילוק רעלים מתוך הרקמה. זהו למעשה תהליך הפוך למתרחש בתהליך ההזדקנות ולכן מפחית מסימני הגיל משמעותית בכל אזורי הפנים והצוואר. התוצאה המתקבלת היא של עור נטול פגמים, קמטים וקמטוטים, בעל מראה בוהק ורענן.
 • טיפולי פיגמנטציה – הסרת שיער DPC משתמשת בפולסים בטווחים קבועים, שנספגים בתאי המלנין ומטשטשים ומבהירים את הכתמים. התוצאות נראות כבר מהטיפול הראשון.
 • טיפול לנימי דם – הפולסים נספגים סלקטיבית בהמוגלובין שבתוך כלי הדם ומביאים לקרישת הנימים והרס דפנות כלי הדם, ללא פגיעה ברקמות שמסביב. התוצאה היא של נימים מתבהרים ומצטמצמים.
 • טיפול באקנה – מחלת העור הנפוצה תטופל בהליך ידידותי ובלתי פולשני בדרך של חיסול החיידקים ללא פגיעה ברקמה. אורכי גל נספגים במקביל בהמוגלובין, כך שהם מחבלים בכלי הדם המזינים את פצעי האקנה ובכך בולמים את הדלקת. 

שאלות ותשובות

האם מומלץ יותר להסיר שיער בלייזר או בשיטת הסרת שיער DPC?

לכל שיטה יתרונות משלה, הנובעים משימוש בקרן הלייזר באורך גל מוגדר ומשימוש בפולסים של אנרגיית אור בגל שאיננו קבוע. הלייזר נחשב לשיטה "אגרסיבית" יותר מבין השתיים, אם כי ה-DPC מותאם יותר לבעלי עור רגיש אך עשוי להצריך מעט יותר טיפולים.

כיצד מכשיר DPC ימקסם את רווחי בעלת העסק?

מדובר במכשיר בטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום, מה שהופך את בעליו אוטומטית למקצועיים יותר. בנוסף, התוצאות הטיפוליות וחוויית הטיפול מדברות בעד עצמן ומסייעות לשביעות הרצון ומהן להמלצות של לקוחות נוספים ורבים.