המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

שיטת Dr.Skin

שיטת ד"ר סקין (Dr. Skin) פותחה לאחר שנים של מחקר ופיתוח בעולם האסתטיקה. השיטה מכילה פרוטוקול טיפול מובנה – תפריט טיפולים לכל אבחון עור שהקוסמטיקאית מבצעת למטופלת. שיטת ד"ר סקין מאפשרת לך לבחור את הפרמטרים של הטיפול ובכך להתאים את מהלך הטיפול בצורה מקצועית ואינדיבידואלית לכל מטופלת ולהפוך את טיפול הפנים לחווייתי, אפקטיבי ורווחי יותר לקליניקה שלך.  השיטה מכילה 7 טכנולוגיות שונות ונותנת מענה למגוון תחומי טיפול.

לטיפול בעור הפנים

טכנולוגיות Dr. Skin

דיקור ואלקטרופורציה

אלקטרופורציה

אלקטרופורציה

אלקטרופורציה


טכנולוגיה פיזיקלית להחדרת חומרים לתוך התאים. הטכנולוגיה מעבירה פולס חשמלי מבוקר לרקמות העור ועוזרת בהחדרת תכשירים בעלי מולקולות גבוהות לשכבות עור עמוקות (דרמיס) ובכך משפרת את יעילות התכשירים, מקצרת את זמני טיפול ומעצימה את אפקטיביות הטיפולים בקליניקה.

Double lifting

Double lifting

Double lifting


טכנולוגיית מתיחה כפולה המבצעת אימון לשרירים, היא ממצקת את הרקמות דרך התעמלות לשרירי הפנים. הטכנולוגיה מגרה את העצב ע"י מיקרו זרם המקושר לשריר באמצעות תדר מתחלף שמפעיל את השריר ומגדיל את הסיבים בשריר. הטיפול גורם להיווצרות קולגן חדש ומשפר רפיון בעור, מפחית נראות קמטים, מבהיר כהויות, מחטב ומקנה לעור מראה צעיר וחלק יותר. מתאים לכל אזורי הפנים, הצוואר, האף וסביב העיניים.

מיקרודרמה מבוקרת

מיקרודרמה מבוקרת

מיקרודרמה מבוקרת


טכנולוגיה המעוררת את שכת האפידרמיס דרך ביו- סטימולציה מכאנית עדינה ומתמשכת. העיסוי המכאני מעורר את יסודות הבסיס של רקמות החיבור, משפר את היווצרות הקולגן ואת העברת החלבונים מתא לתא. הפילינג המכאני המצוי בקצה הידית משלב גם פעולת שאיבה אשר יוצרים יחדיו היפראמיה ברקמה ומסירים בעדינות את שכבת העור החיצונית ובכך מעודדים היווצרות של תאים חדשים. הטיפול גורם לשיפור משמעותי בבהירות העור, בגמישות העור בטקסטורה חלקה יותר וגורם לחידוש והצערה של מראה העור.

מסכה שחורה

מסכה שחורה

מסכה שחורה


הטכנולוגיה משלבת בין זרמים חשמליים מבוקרים ותמיסה המכילה חומרים מזינים ומחדשים הנספגים בעומק העור. הטיפול מעורר ומחדיר לחות לעומק העור, משפר את גוון העור, מטשטש קמטים ומחדש את מרקמו.

דיקור

דיקור

דיקור


המחטים יוצרים ניקוב מיקרוני אשר גורמים לפציעה מבוקרת באזור הטיפול. כתוצאה מכך מתחילים תהליכי ריפוי אשר מאיצים ומגרים את מחזוריות הדם והחמצן לאזור הטיפול ומייצרים התחדשות קולגן ואלסטין אשר אחראים על מראה וטקסטורת העור וכן על התחדשות צמיחת זקיקי השיער

פוטותרפיה

פוטותרפיה

פוטותרפיהטכנולוגיית זוכת פרסים. טכנולוגיית אור החודרת באופן הומוגני לשכבות עמוקות. במחקרים שנערכו על ידי NASA נמצא כי הטיפול באור מעודד החלמה ושיקום, חידוש תאים וגדילה של רקמות אנושיות. האנרגיה מאיצה את חילוף החומרים בתא ומזרזת את ייצור הקולגן. אורכי גל בתחום הכחול יעילים בהפחתת צלקות אקנה, מסייע בחיטוי ומונע זיהומים.

טיפול בחמצן

טיפול בחמצן

טיפול בחמצן


העלאת ריכוז החמצן בשכבות העור העמוקות  בעזרת פעפוע של חמצן טהור וזירוז זרימת הדם, הטכנולוגיה אידיאלית לשילוב עם טיפולי להצערת העור, פצעי אקנה ושיקום העור .

זרם גלווני

זרם גלווני

זרם גלווני


פעימות רכות של זרם מבוקר גורמות ליוניזציה של תכשירים ולפתיחת הנקבוביות ובכך עוזר להחדרתם לעומק העור, בנוסף הזרם משפר את זרימת הדם וחילוף החומרים בתא, ממצק ומשפר את דחיסות וגמישות העור בעזרת המרצה וגירויי.

יתרונות שיטת Dr.Skin

כל הידיות לטיפול מושלם

פוטותרפיה

אינדיקציות קליניות

אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג

הידוק, מיצוק ומתיחה

טשטוש קמטים וקמטוטים

שיפור וחידוש טקסטורה

אקנה ופוסט אקנה

איזון עור שמן

טיפולי פגמנטציה

שיפור העור וקופרוז נימי דם

מכשיר EPN
לדיקור ואלקטרופורציה

Dr. Light - הטיפול בשיטה

הצטרפו עוד היום
למשפחת הלקוחות המרוצים של 4MP

קוסמטיקאיות ממליצות

לילך-פאר

- לילך פאר

ד"ר סקין זוהי שיטה מנצחת! השיטה שידרגה לי את הקליניקה בתחום טיפולי הפנים והתוצאות מדהימות!

טל בלום

- טל בלום

התמיכה הקלינית שקיבלתי בשילוב מכשור טכנולוגי מוביל ביותר בתחום טיפולי הפנים הם הבסיס להצלחה עסקית מבחינתי

ליז דדוש

- ליז דדוש

עור פנים מושלם אפשר להעניק באמצעות שילוב השניים: טיפול מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת לטיפולי פנים בעלת פרוטוקול טיפולים ייחודי

- ניווין נבואני

שיטת ד"ר סקין מביאה לתוצאות מדהימות ומהפכניות ללקוחות שלי בתחום טיפולי הפנים

יהודית שבתאי

- יהודית שבתאי

אין ספק ששיטת ד"ר סקין עשתה מהפך אצלי בקליניקה. טיפולי הפנים שודרגו לרמה גבוהה ביותר והתוצאות מיידיות ומדהימות!

קרן בר טוב

- קרן בר טוב

חידוש העור עם שיטת דר' סקין וידית ה-RF זה טיפול אנטי אייג'ינג שמביא לתוצאות מושלמות!

טיפולי אנטי אייג'ינג - הבחירה הנכונה לטיפול ושיפור בעור הפנים

נמאס לכם לראות את סימני ההזדקנות בכל פעם שאת מסתכלת במראה? האם את רוצה להחזיר את הזוהר הצעיר של עורך? אם כן, את לא לבד.

לא מעט נשים מחפשות דרכים חדשות ויצירתיות להילחם בסימני ההזדקנות ולשפר את בריאות ומראה העור. זה המקום בו טיפולי אנטי אייג'ינג  נכנסים לתמונה. טיפולים אלה נועדו לתת מענה לסימני ההזדקנות ויכולים לשפר משמעותית את בריאות וגמישות עורך.

מהם טיפולי אנטי-אייג'ינג ואיך הם יכולים לשפר את עור הפנים?

טיפולי אנטי אייג'ינג  הם פרוצדורות או שמטרתם להאט את תהליך ההזדקנות של העור. הם עובדים בדרכים שונות, כמו חיזוק ייצור הקולגן, שיפור גמישות העור, הפחתת קמטים וקווים דקים, שיפור גוון העור ומרקם העור. אחד הטיפולים הפופולריים ביותר נגד הזדקנות הוא השימוש ב- מכשיר למיצוק עור הפנים. מכשיר זה משתמש בטכנולוגיה מתקדמת כדי לעורר ייצור קולגן, מה שמוביל לעור מוצק יותר, חלק יותר וצעיר יותר למראה.