המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

הסרת שיער

השיטות המתקדמות בעולם להסרת שיער ללא כאבים

4MP

תחום הסרת שיער בלייזר הוא בעל הביקוש הגבוה ביותר, הן בקרב נשים והן בקרב גברים. אז איפה כדאי לעשות הסרת שיער בלייזר? מיד נגלה.

מי כמונו יודעים עד כמה חשוב לך להעניק ללקוחות שסומכים עלייך טיפול מקצועי הכולל תוצאות מושלמות לאורך זמן.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומעניקים לך את האפשרות לשמור על מוניטין גבוה, לצד פתרון טכנולוגי המתקדם והטוב ביותר בעולם האסתטיקה. אם תהיתם לעצמכם, איזה מכשיר להסרת שיער הכי טוב – ללא ספק התשובה היא אחד מהמכשירים המקצועיים של 4MP המפורטים מטה. לכל לקוח בעל קליניקה נתאים את המכשיר היעיל והמתאים לו ביותר.

פתרון חכם, זריז ודינאמי, המשתלב בצורה מושלמת עם קצב החיים החדש.

כידוע, לאחר מספר טיפולים, מאפייניו של המטופל משתנים. שיער כהה ייעשה בהיר ודליל יותר וכדומה. במקום בו מכשירים אחרים נכשלים והופכים ללא אפקטיביים, מצליחה טכנולוגיית ה-DPC שפותחה באופן ייחודי על ידי 4MP.

טכנולוגיות הטיפול
טכנולוגיית DPC

DPC

טכנולוגיית (DPC (Dynamic™ Pulse Control


טכנולוגיה בלעדית ל-4MP, מהווה דור מתקדם של טכנולוגיית ה-IPL שעושה שימוש באנרגיית אור. הטכנולוגיה הנפוצה ביותר בשוק והמתועדת ביותר במחקרים (הנפוצה ביותר בשוק ואף המתועדת ביותר).
ייחודה הוא בשימוש בשלושה מבני פולסים, בשונה להבדיל משימוש במבנה פולס אחד בטכנולוגיות אחרות. מבנה הפולס נבחר ומשתנה באופן אוטומטי בהתאם לנתוני המטופל בגוון העור, סוג הנגע , וצבע השיער. התאמת הפרמטרים הממוכנת מבטיחה תוצאות מושלמות, מהירות ועבודה בטיחותית.

סוגי הפולסים:

 

לד למיצוק וחיטוב הגוף

לייזר

טכנולוגיית הלייזר 


טכנולוגיית הלייזר פועלת על אורך גל ייחודי של 808nm בעל פעימה ארוכה, החודר לאפידרמיקס ומגיע אל זקיקי השיער באופן סלקטיבי. שטף הלייזר נספג על ידי המלנין שבשיער, פוגע בזקיקי השיער וגורם לו לאבד את יכולת ההתדשות שלו.

לד למיצוק וחיטוב הגוף

אפילציה

טרמוליזה (גלי רדיו) ואלקטרוליזה (זרם גלווני ישיר)


השימוש בטכנולוגיות מתבצע בשתי שיטות עבודה שונות:

שיטת המלקט ושיטת המחט (במכשיר האפילציה)

שיטת המלקט- עושה שימוש בזרם חשמלי בתדר גבוה המועבר אל פקעת השיערה כדי להשמידה. ללא שימוש במחלטים וללא מאחלשים.

שיטת המחט- מתבצעת על ידי החדרת מחט דרירה לזקיק השיערה, המחט מעבירה זרם חשמלי,אשר צורב את שורש השיערה ובעכך מנתק אותה ומונע צמיחת שיער חוזרת.

הסרת שיער בלייזר:
כל היתרונות, חידושים ואפשרויות הטיפול

תחום הסרת השיער ממשיך להתפתח והתייעל כל הזמן, הסרת שיער בלייזר נותרה השיטה המוכרת וייתכן שגם הפופולרית ביותר בענף. מאמר זה סוקר את החידושים בתחום הלייזר, תוך סקירה מחודשת של יתרונותיו ואפשרויותיו.

הסרת שיער בלייזר: מה בעצם השתנה?

קשה להאמין שחלפו יותר מ-60 שנים מאז המצאת מכשיר הלייזר הראשון. מה שהתחיל כמכשור לצמצום צמיחתם של זקיקי השערה במחיר של כוויות קשות לעור, התפתח בשנות השבעים לכדי מכונה להסרת שיער המותאמת לפי גווני העור ובהמשך למכשור בטיחותי ללא נזקים.

העיקרון המרכזי מאחורי פעולתו של מכשיר לייזר להסרת שיער קרוי "פוטותרמוליזיס סלקטיבי", כלומר פירוק באמצעות קרני אור. הלייזר חודר אל תוך העור, נספג באזורים הכהים שלו -זקיקי השערה מומר לאנרגיית חום ומפרק את המלנין שמצוי בריכוז גבוה בנקודת העבודה. 

הסרת שיער בלייזר

הודות לעיקרון זה, ניתן כיום לבצע הסרת שיער בלייזר תוך שמירה על מגוון יתרונות מהותיים:

  • תוצאות מוצלחות בתוך זמן קצר וניתן לראות שיפור כבר מהטיפול הראשון
  • נטרול תופעות לוואי, תסמינים וכאבים, מה ששמור בעיקר לדיודות הטיפול בלייזר מהדורות של השנים האחרונות
  • התאמה טובה לכל גווני העור והשיער- יכולת לטפל בכל סוגי השיערה וברוב גווני העור והשיער.
  • פתרון להשגת עור חלק לטווח כמה שיותר ארוך, לעתים גם לצמיתות
  • תמורה טובה לתשלום עבור הטיפולים

בנסיבות אלה, חלק גדול מאנשי המקצוע בתחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה מעדיפים לרכוש מכונת לייזר מקצועית על פני כל אפשרות אחרת. המשך עבודת הפיתוח בתחום מצליחה להביא לשיפורים ולהתייעלות נוספת, כך שהמוניטין והאפקטיביות של הלייזר נשמרים לאורך שנים ומוכיחים את עצמם כאמצעי טיפול יעילים להסרת שיער בלתי רצויה.  

מעולם לא עבדת עם מכשיר הלייזר? הצצה קטנה לפעולת המכשור

יותר ויותר לקוחות, נשים וגברים כאחד, בוחרים כיום בפתרון הקבוע והמעודכן בשוק הסרת שיער בלייזר. הודות לקדמה והשיפורים בתחום, ניתן להשיג תוצאות מדהימות ולפגוע במחזור הגדילה של זקיקי השערה לטווח זמנים ארוך טווח, ללא פגיעה ברקמת העור שנמצאת מסביבם. הלייזר מייצר אור גל ממוקד ואפקטיבי, שפוגע במלנין שבתוך זקיק השערה ביעילות ובמהירות, מה שיביא לתוצאה טובה במספר סבבי טיפולים קצרים למדי. 

סוגי קרני הלייזר הקיימים לטיפול במכשור להסרות שיער

גם בתוך עולם הלייזר כשלעצמו, קיימות מספר אפשרויות נפרדות. המערכת הנפוצה ביותר היא דיודת לייזר, המספקת מענה הן כלפי הגוף והן כלפי הסרת שיער בפנים לצד שיפור המרקם והאחידות שלהם .

סוג נוסף הוא אלכסנדריט לייזר, שמספק מענה בעיקר לשיער בהיר עד בינוני.

מטפלים בתחום הסרת שיער בלייזר מקדישים משאבים ומאמצים רבים לרכישת מערכות מתקדמות המבוססות על חידושי הענף, תוך ביצוע טיפולים בכמה גישות, לרבות מענה לבעיות כמו היפר פיגמנטציה ואפילו אקנה, תוך השגת התוצאות הטובות ביותר למטופלים. יחד עם זאת, כאשר בוחרים במכון או בקוסמטיקאית לביצוע הטיפול, נדרשת הערכה מקצועית לגבי הכשרתם, הסמכתם, סוג המכשיר בו מתבצע שימוש והתאמתו לגוון העור וסוג השערה. ולכן מכונת לייזר שתוכל לדייק בכמה שיותר פרמטרים ע"פ אפיון של המטופל תעניק בקליניקה טיפול מקצועי ואפקטיבי במקסימום. 

הבדלים פונקציונליים בין לייזר וטכנולוגיית IPL

כידוע, בתחום הסרות השיער מוצעים לא מעט פתרונות, החל משוק המוצרים הביתיים וועד למכשור טכנולוגי מתקדם בקליניקות. בישראל, שתי הטכנולוגיות המובילות בזירה המקצועית הם הלייזר ו-IPL – שניהם הפכו שמות נרדפים לאסתטיקה מקסימלית, תוך הותרת העור נקי משיער לטווח ארוך. 

יחד עם זאת, ההבדלים בין שתי הטכנולוגיות מבלבלים גם בקרב אנשי המקצוע, שכן שתיהן מבוססות על קרני אור הפוגעים במלנין של זקיקי השערה. אולם להבדיל, לכל שיטה מספר יתרונות ומגבלות שחשוב להכיר על מנת לקבל החלטה על מכשיר הסרת שיער בלייזר מתאים לעבודתך. 

טכנולוגיית הלייזר מתמקדת באורך גל אחיד ומרוכז הפועל כלפי הזקיקים בשלב הצמיחה המוקדם ביותר – שלב האנגן. הודות לאפשרות ההתאמה לסוגי העור השונים ולבחירה בתוכנית טיפולים רלוונטית, פעולת הסרת שיער נותרת אפקטיבית בכל שטח, גם באזורים רגישים תוך שמירה על טיפול נעים, בטוח וחווייתי. 

טכנולוגיית IPL מבוססת על פולסים בכמה אורכי גל, המפרקים את שורש השערה. שליטה בפולס ובחירתו של המתאים ביחס לגוון העור, מצבו ועומק הטיפול, יביאו להצלחתו בשיעורים מדהימים. דפוס הטיפול מותאם לקצב הרגיעה התרמי של הרקמות, כך שהטיפול משולל תחושת אי נוחות ומוגן מפני תופעות לוואי. 

אז באיזה מכשיר להסרת שיער מומלץ לבחור? אנו מזמינים אותך לייעוץ עם נציגי חברת 4MP, במסגרתו נוכל למקד את בחירתך באמצעות אפיון קהל הלקוחות וצרכי הקליניקה, לצד הצבת מטרותייך מבחינה תדמיתית וכלכלית לטווח ארוך.

הסרת שיער בלייזר - שאלות נפוצות

קרן אור ממוקדת ויעילה חודרת אל תוך הנקודות העוריות הכהות ופוגמת בריכוז המלנין שבתוכן, מה שמביא לתוצאה מוצלחת כבר מהטיפול הראשון ולטווח ארוך, בכל אזורי הגוף והפנים גם יחד.

מתוך ראייה לטווח הרחוק של תהליך הפיתוח העסקי שלך, נוכל לבחון את התאמת המכשיר המדויק ביותר לאופן פעילותך, סוג הלקוחות שלך ושורת הרווח הפוטנציאלית. מכשיר מתקדם בעל תוצאות מוכחות יביא לשיפור משמעותי במוניטין, הרמה המקצועית והרווחים בסופו של דבר, מכשירי הלייזר הקיימים בחברת MP4, יכולים להעניק לך להכניס יותר לקוחות בפחות זמן טיפול.

לפני ואחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

מכשירי 4MP לטיפולי הסרת שיער

יצירת קשר מהירה
אנחנו כאן לשירותכם:

לזרוב 33, ראשל”צ, 7565829

דילוג לתוכן