המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

הסרת שיער לצמיתות – אמת או מיתוס?

בואו נתחיל עם השורה התחתונה: אין באמת דבר כזה "הסרת שיער לצמיתות", אז מה כן קיים? בטיפול מקצועי, אפקטיבי המותאם באופן אישי למטופל/ת, ניתן להשיג הסרת שיער לאורך זמן ולהותיר את העור חלק ונקי, בהתאם לציפיות הלקוחות. באנו להתעמת עם הסוגיה ולהבהיר מדוע מדובר בהבטחת שווא מיותרת שאין למסור ללקוחותייך ולהחליפה דווקא בהסבר מקצועי אחר.

 

אין באמת הסרת שיער לצמיתות

אין כל ספק שהסרת שיער כבר איננה נחשבת לטרנד של הרגע, אלא לטיפול רצוי והכרחי בעל מקובלות חברתית רבה, שגברים ונשים גם יחד מעוניינים בו. השאלה היא אם כך, מדוע עדיין קיימים אנשי מקצוע וחברות שמשלים את הציבור ומבטיחים הסרת שיער לצמיתות, בעוד שאין אמת בהצהרה שכזו?

אם אתם עוסקים בתחום הסרת שיער, עליכם לדעת כי משרד הבריאות אסר כבר לפני למעלה מעשור את השימוש בהבטחה "לתמיד". אמנם המכשור המתקדם שפועל בטכנולוגיה איכותית ובדוקה מצליח להשיג תוצאות מרשימות ביותר בקרב המטופלים, כמובן בתנאי שאופן הטיפול וסוג המכשיר מתאימים במדויק לסוג השיער וגוון העור האישיים. אך אף אחד מהמכשירים שפותחו לא יכול להבטיח הסרת שיער לצמיתות ולהתחרות במרכיבים ביולוגיים שונים כמו הורמונים וגירויים חיצוניים שמשנים את מרקם וטיב הצמיחה ועשויים לעודד אותה מחדש עם הזמן.

למעשה, גם לאחר סדרת טיפולים מלאה ואיכותית באמצעות מכשיר להסרת שיער, ייתכן שנטילת תוספי תזונה מסוימים, הריון, גיל המעבר, נטילת גלולות, הפרעות הורמונליות ועוד מגוון גדול של נסיבות יגרמו לצמיחה חוזרת באזורי ההסרה כעבור תקופה מסוימת.

לעניין הזה ראוי לציין גם פסיקות רבות שהתקבלו בבתי המשפט בישראל, הקובעות כי אין מקום להבטחה "הסרת שיער לצמיתות" וכי מקום שהואשם בביצוע טיפולים במסגרת הבטחה שכזו, סופו להיקנס בסכום כספי משמעותי.

 

אז מה כן ניתן להבטיח למטופלים?

בראש ובראשונה צריך להנחיל הרגל בריא ויעיל של תיאום ציפיות בין הלקוחות לבין נותני השירות. גברים שמתבגרים למשל, נוטים לשיעור יתר באזורי הפנים כמו האף ועל האוזניים ולכן צריך להבהיר שמדובר במצב תקין ונורמלי, גם אם בוצעו טיפולים באזור זה בעבר.

כמו כן, אפשר להבהיר למטופלות והמטופלים כי הסרת שיער בטכנולוגיה מפחיתה בשיעור משמעותי את כמות השיער וגם מאטה את קצב הצמיחה. אך גם אם מושג עור חלק למשעי, אין כל ערובה שהדבר יישאר כך תמיד – חשוב להבהיר כי השיער עשוי לצמוח בחזרה בתקופה עתידית כלשהי. בנקודה זו, כמובן שיהיה אפשר להגיע לטיפולים מחדש וליהנות ממכשור שבוודאי התייעל מאז סדרת הטיפולים האחרונה ומציע כעת חוויה טובה ואיכותית יותר.

בעלת מכון קוסמטיקה?
מגוון מכשירי הסרת שיער לבחירתך

 

איך זה שנושא הצמיתות השתרש כה חזק בענף הסרת השיער?

למרבה האבסורד, כל הטיפולים האסתטיים החל מאיפור פנים קבוע ועד חומצות היאלורוניות, ידועים כטיפולים שנשארים על הגוף למשך תקופה ובסיום צריך לחדש אותם. לא כך נתפסו טיפולי הסרות השיער לאורך השנים והדבר ככל הנראה נובע מהתחרות הקשה שנוצרה בענף בעבר. עם צמיחתם של עשרות מכונים שמעוניינים למשוך אליהם את הקהל.

ייתכן שהטעות בעניין הזה נובעת גם משגיאה שנוצרה בקרב המטופלים עצמם, שהסיקו כי בשל הפרסונליות של הטיפול (הניתן בחדר פרטי מול קוסמטיקאית מוסמכת ובעלות גבוהה יותר, להבדיל מהמספרה או עמדות מריחת הלק שפועלות ב-open space) לצד הבשורה הגלומה במוצרים עצמם ובראשם מכונת לייזר מקצועית להסרת שיער, הובילו לתפיסה לפיה הסרת שיער לצמיתות היא אכן עניין שריר וקיים.

וכך סביר להניח שהתקיים מעין מעגל המזין את עצמו שוב ושוב: הלקוחות שמעוניינים בהסרת שיער באופן חד פעמי שמראש לא מוכנים לפנות למקום שלתפיסתם לא יגשים זאת, כך שלמטפלים בתחום לא נותרה ברירה אלא להצטרף למגמת הפרסום הבעייתי.

כך שאם הרהרתם בשאלה איפה כדאי לעשות הסרת שיער בלייזר, כדאי שתדעו: כיום בחברת 4MP, ניתן למצוא מגוון מכשירי הסרות שיער בטכנולוגיות מתקדמות. בעזרת ייעוץ עסקי ניתן להתאים את המכשיר והטכנולוגיה בהתאם לצרכי הקליניקה וקהל הלקוחות.

דגש מאוד חשוב הוא תקני הבטיחות לטיפול במכשור, המכשירים עומדים בתקינה המחמירה ביותר בארץ ובעולם. בנוסף, מתבצעות הכשרות קליניות מקיפות על מנת שהמטפלות יוכלו לטפל בבטיחות ומקצועיות בלקוחות הקליניקה ולבצע טיפול איכותי ובתיאום ציפיות מקסימלי.

 

ניתן להתייחס גם לסוג הצמיחה החדשה

בפעילות מול קהל הלקוחות, שווה להבהיר כי חלק גדול מזקיקי השיער שנמצאים במקום הטיפול ייהרסו ויתלשו, כך שתתקבל הפחתה משמעותית של צמיחה, במסגרתה השיער גם צומח דק, עדין ובהיר יותר. כמובן שיש להסביר כי תוצאה שכזו תושג רק בהגעה לסך הטיפולים המלא בהתאם לתוכנית הטיפולים שנקבעה, לרוב לאחר סדרת טיפולים של  כ 10-12 טיפולים. אמנם בעזרת מכונה להסרת שיער מהדור החדש בהחלט ניתן לראות התמתנות בקצב הצמיחה ועובי השערה כבר לאחר הטיפול הראשון, אך הערכת היעילות תתרחש מטיפול לטיפול ויש חשיבות להתמדה על מנת למקסם את התוצאות.

 

הסרת שיער באמצעות מכשיר להסרת שיער לצמיתות – האם זה באמת אפשרי?

הסרה באמצעות לייזר היא הליך אסתטי פופולרי שמציע פתרון איכותי לטווח ארוך לשיער במקומות לא רצויים בגוף. מדובר בתהליך שמשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ומכוון את קרני האור המרוכזות לזקיקי השיער. השיטה הזו מעכבת את הצמיחה של השיער ומביאה לתוצאה של עור חלק ללא שיער. למי מתאים תהליך הסרת השיער, מאיפה יודעים היכן לרכוש את מכשיר להסרת שיער לצמיתות והאם באמת הסרת השיער היא לתמיד? כל הפרטים נמצאים כאן בשבילכם.

 

מכשיר להסרת שיער- מהן האפשרויות?

ישנן מספר שיטות מרכזיות להסרת השיער בין אם מדובר על גילוח, קרם להסרת השיער או הסרת שיער אפילציה, הסרת שיער בלייזר . יחד עם זאת, ההסרה באמצעות מכשיר טכנולוגי להסרת שיער כולל שימוש במכשירים המאפשרים באמצעות פולס לדוגמא מכשיר לייזר לתת לקרן הלייזר לצאת באופן מבוקר ולבצע את ההסרה. כאשר הקרן מגיעה אל העור היא נספגת בתוך פיגמנט שבזקיקי השיער. חום הלייזר פוגע בשורש הזקיקים ומעכב את יכולתם להצמיח שיער חדש. עם הזמן, ועם מפגשים תכופים הצמיחה של השיער מצטמצמת ומשאירה עור חלק ונעים כמשי.

 

מהם היתרונות בהסרת שיער בלייזר?

כאשר מדובר על אחד מהטיפולים היותר איכותיים עבור הסרת שיער להבדיל מגילוח, או שאר שיטות וטיפולים שגורמים לצלקות או נזקים הסרת שיער באמצעות מכשיר להסרת שיער בלייזר מביא ליתרונות משמעותיים רבים, וביניהם המרכזיים:

  • תוצאות לטווח ארוך – הסרה לשיער באמצעות לייזר מציעה פתרון לטווח ארוך יותר בהשוואה לשיטות מסורתיות כמו גילוח ושעווה.
  • טיפול מהיר ומדויק ונוח – הסרת השיער באמצעות מכונה להסרת שיער יכולה להתמקד באזורים נרחבים יותר בגוף תוך פרק זמן קצר.
  • בטיחות ומינימום כאב – ההליך הוא יחסית לא כואב ולא פולשני, בעיקר בשל ההתקדמות בטכנולוגיה שהובילה לפיתוח מכשירים בעלי מנגנוני קירור שממזערים כל אי נוחות.

 

האם הסרת שיער בלייזר מתאימה לכולם?

הסרת השיער בלייזר באמצעות מכשיר להסרת שיער לצמיתות מתאימה בעיקר לאנשים עם שיער כהה שכן הלייזר מכוון לפיגמנט המלנין בזקיקי השיער. אולם אנשים עם שיער בלונדיני, אפור או אדום עשויים שלא להשיג תוצאות אופטימליות אך יכולים לבצע הסרת שיער בטכנולוגיית האפילציה. במקרים של מצבים רפואיים כמו תסמונת שחלות פוליציסטיות או הפרעות אוטואימוניות מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני הטיפול. עבור נשים בהריון מומלץ להימנע מהליך זה בשל שינויים הורמונליים ורגישות העור. כל תהליך מסוג זה מצריך אמצעי זהירות והתייעצות עם איש מקצוע מוסמך ובכלל, כדאי תמיד שתהיו מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת שתוכלו גם לדעת איזה מכשיר להסרת שיער הכי טוב ולהתאימו ללקוחות.

 

מה חשוב לעשות לפני ואחרי הטיפול?

כאשר אתם מתחילים תהליך עם מכשיר להסרת שיער לצמיתות יש להימנע מחשיפה ישירה לשמש או ממיטות שיזוף לפחות שבועיים לפני ואחרי הטיפול. מומלץ לגלח את אזור הטיפול לפני הפגישה. יש להימנע משעווה, מריטה או שימוש בקרמים להסרת השיער. יש להימנע ממקלחות חמות, סאונות או הזעת יתר בהתאם להוראות. כמו כן חשוב לדעת שמחקרים הראו כי הסרת באמצעות לייזר היא שיטה בטוחה ויעילה להפחתת שיער לטווח ארוך. מחקר אחד מצא הפחתת שיער ממוצעת של 71% לאחר שלושה מפגשים. מחקר נוסף גילה כי רוב המטופלים קיבלו הפחתה משמעותית בצמיחה של השיער, עם צמיחה חדשה ומינימלית לאחר עשור. תופעות לוואי כמו אדמומיות זמנית וגם אי נוחות ברמה קלה לרוב חולפות תוך כמה שעות, או כמה ימים. הסרה בלייזר היא שיטה יעילה ובטוחה להפחתת שיער לטווח ארוך. עם זאת, חשוב לבחור את סוג המכשיר הנכון, להתייעץ עם איש מקצוע ולנקוט אמצעי זהירות כדי להבטיח את הצלחת הטיפול.

הסרה בלייזר מציעה יתרונות רבים, כמו תוצאות ארוכות טווח, דיוק, מהירות, ונוחות, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית עבור אנשים המחפשים פתרון קבוע יותר לשיער לא רצוי. חשוב לדעת שאין באמת הסרה לשיער לצמיתות כי מדובר בסיטואציה מאוד אינדיבידואלית וכל גוף מגיב אחרת לטיפולים. חשוב אם כן שתהיו מלווים באנשי מקצוע מתאימים המתאימים לכם את הציוד למטרת הטיפול בלקוחותיכם. חברת 4MP היא מהחברות המובילות בישראל לשיווק מכשור טכנולוגי וחדשני לעולם האסתטיקה המקצועי. החברה משווקת, מכשירה ומדריכה באופן מקצועי וברמה גבוהה ובעלת שירות סבלני ואדיב. צרו קשר כבר כעת.

הסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות

ציוד להסרת השיער באמצעות לייזר רוכשים אך ורק אצל המומחים

הסרת שיער באמצעות לייזר היא הליך אסתטי שמציע פתרון ארוך טווח לשיער לא רצוי. התהליך משתמש בקרני לייזר מרוכזות כדי לפגוע בזקיקי השיער, ובכך לעכב את צמיחת השיער. קרן הלייזר נספגת בפיגמנט הנמצא בתוך זקיקי השיער, והחום שנוצר מעכב את יכולתם לייצר שיער חדש. עם מפגשים חוזרים, צמיחת השיער מופחתת בצורה משמעותית, מה שמוביל לעור חלק ונטול שיער.

חשוב לדעת, הסרה לצמיתות לא יכולה לקרות בשל העובדה שכל אדם מגיב אחרת לטיפול. כל מכשיר טכנולוגי להסרת שיער לא יוכל להתחייב לכך ולכן חשוב לקחת בחשבון שלא כל תוצאה תהיה דומה על כל מטופל ומטופלת. הסרת השיער באמצעות לייזר אינה מתאימה לכולם. אנשים עם שיער כהה ועור בהיר הם המועמדים הטובים ביותר לטיפול. אנשים עם שיער בלונדיני, אפור או אדום עשויים שלא להשיג תוצאות אופטימליות, שכן יש להם פחות מלנין בזקיקי השיער. כאמור, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת לרכוש את הציוד המקצועי האיכותי ביותר.

חברת 4MP היא מהחברות המובילות בישראל לשיווק מכשור טכנולוגי וחדשני לעולם האסתטיקה המקצועי. החברה המשווקת, מייצרת ומעניקה הכשרה באופן מקצועי וברמה הגבוהה ביותר.

 

הסרת שיער לצמיתות – שאלות נפוצות

מדוע אין באמת הסרת שיער לצמיתות?

הסרת שיער לצמיתות היא מיתוס שהשתרש בציבור הישראלי לאורך השנים, שמקנה למכשיר מתקדם ככל שיהיה את היכולת לנטרל השפעת הורמונים, איזון גופני וגירויים שונים ובכך למנוע צמיחת שיער חוזרת. מכיוון שאין דבר שיכול באמת לעצור הופעת שיער חוזרת באזורי ההסרה, הרי שאין להבטיח תוצאה שכזו ללקוחות.

כיצד להפריך תפיסה של הסרת שיער לצמיתות אצל הלקוחות שלי?

מומלץ להבהיר כי הסרת שיער לצמיתות היא תפיסה שגויה גם אם קיימת הבטחה לכך מצד גורם אחר ולהסביר שהשיער עשוי לצמוח מחדש דקיק הרבה יותר או לחדש את צמיחתו הרגילה בהמשך החיים עקב שינויים הורמונליים, גיל המעבר, נטילת תרופות ותוספי תזונה מסוימים ועוד. תיאום ציפיות הוא החשוב ביותר במתן טיפולים אסתטיים.

1.8/5 - (11 votes)
עוד במגזין
יצירת קשר מהירה
אנחנו כאן לשירותכם:

לזרוב 33, ראשל”צ, 7565829

דילוג לתוכן