המותג המוביל בטכנולוגיה אסתטית בישראל

ציוד קוסמטיקה – הכרחי בקליניקה שלך להתחלה חלקה מהיום הראשון

כעוסקת בתחום האסתטיקה, בין אם יש לך קליניקה ביתית או קליניקה חיצונית. הקליניקה צריכה להיות מאובזרת בסוגים שונים של ציוד קוסמטיקה החל מריהוט ועד למוצרים מתכלים. אז מה חשוב שיהיה בתוך הקליניקה שלך? מאמר זה יסייע לך לבחור את מלוא הציוד המתאים.

 

ציוד קוסמטיקה וריהוט לקוסמטיקאית

הדרישה המרכזית מסביבת הטיפולים היא כמובן מיטת טיפולים מקצועית, שנדרשת להיות נוחה למטופלים וכמובן עבורך כמטפלת. המיטה צריכה להתאים לגובהך וגם להתכוונן כך שניתן יהיה לשנות את המנח בהתאם לסוג ואופן העבודה.

חשוב להדגיש גם את חשיבותו של כיסא הטיפולים המשמש אותך במהלך שעות העבודה. ההמלצה שלנו היא לכיסא ארגונומי שתוכלי לכוונן את טווחי הגובה ולשמור עמו על תפקוד מוצלח במהלך כל פעולותייך.

ולסיום, עגלת הטיפולים – עליה יש להניח את כל המוצרים והמכשירים המשמשים לאורך הטיפול. גודל העגלה מושפע מגודל חדר הטיפולים ולכן כאשר הוא קטן, חשוב שעגלת הטיפולים תהיה מותאמת ופרופורציונלית בגודלה כדי להשאיר מרחב תנועה לשאר המכשירים המפלים בקליניקה.

 

מכשור טכנולוגי מתקדם לקליניקה

הציוד שישמש אותך למשך שנים הוא זה שישרת את לקוחותיך ואת שביעות רצונם ולכן אין להתפשר על רכישת מוצרים איכותיים.  תחילה עלייך להחליט מהם הטיפולים שתרצי לבצע בקליניקה ומה משווק בתחום כיום, לדוגמא אם תרצי לבצע טיפולי הסרת שיער או שבנוסף תרצי גם להכניס מכשור שייתן לך מענה רחב כדוגמת מערכת משולבת הסרת שיער וטיפולי פנים ולאחר מכן לבצע סקר שוק בהתאם לכל הפרמטרים הנדרשים והחשובים לך – עלויות, יתרונות מכשיר, תקני בטיחות החשובים לטיפול בטוח במכשיר.

זכרי כי עלייך לנקות ולחטא כראוי את הציוד בין מטופל למטופל  ולשמור על מלאי עדכני, תקין, בטיחותי ומתקדם, שעונה על דרישות הטיפולים המשתנות והמתעדכנות. כך לדוגמה, אם את מתכננת לרכוש מכשיר לטיפולי פנים או גוף, וודאי כי הטכנולוגיה המיושמת במכשיר נמנית עם החדשות והמתוחכמות בשוק, שפותחו במטרה לענות על צרכים מגוונים יותר ועונה על המענה שלשמו רצית להכניס את המכשור.

כמו כן, קיים ציוד משלים – ציוד רב פעמי לתחילת עבודה בקליניקה יכול להיות ג'ל למריחה במקום הטיפול, מברשות, צלוחיות לערבוב חומרים וכל פריט נוסף בהתאם למפרט הטיפולים המוצע על ידך ללקוחות.

בעלת מכון קוסמטיקה?
מגוון מכשירי הסרת שיער לבחירתך

תכשירים לטיפול משלים בבית

אמנם עיקר התמקדותנו היא בטיפולים שאת מציעה ללקוחות בקליניקה. אך מלבדם חשוב להתייחס לכלל צרכי המטופלים שלך, ולהעניק ללקוחותייך מענה כולל לשגרת טיפוח נכונה באמצעות תכשירים מקצועיים לשימוש ביתי..
מטופלים המגיעים לטיפול במגוון בעיות עור, חייבים להשלים את שגרת הטיפוח שלהם גם בתכשירים משלימים לבית על בסיס יום יומי, בהתאם לייעוץ שקיבלו ממך, לסוג העור וסוג הטיפול

 

ציוד קוסמטיקה מתכלה (חד פעמי)

הצעד הבא לאחר אבזור הקליניקה יהיה לרכוש את כל הציוד המתכלה המשמש לעבודה שוטפת: כפפות חד פעמיות, סדין למיטה וגליל למיטה, כובעים חד פעמיים למטופלים, שפדל, ניילונים להתפחה,  מגבוני ניקוי לפנים ועוד. אם את מבצעת בקליניקה גם טיפולי הסרת שיער בפנים ובכל הגוף, תידרשי לגלילי נייר לניקוי, מטליות לכיסוי אזורים ועוד.

 

חומרים ותרכיזים לטיפולים קוסמטיים

ציוד קוסמטיקה נוסף מתייחס לחומרים שעמם צפויה לעבוד כל קוסמטיקאית: אלכוהול 70% לחיטוי כל הכלים ואמצעי העבודה, סטריליזטור, סבונים ופילינגים, ברביסייד, חומרי הרגעה וקרמים ועוד. בנוסף, יש לבחור את מעבדות הקוסמטיקה והמשווקים שעמם שווה לעבוד. התחרותיות בתחום גבוהה וכך גם רשימת הספקים, כך שעם הזמן יהיה קל יותר לתעדף אותה בהתאם לבחירתך וצרכי לקוחותיך.

דרך חברת 4MP תוכלי לרכוש ציוד קוסמטיקה לטווח הארוך, מכשור טכנולוגי המוכוון לטיפולים מתקדמים כמו הסרת שיער, טיפולי פנים, מיצוק הגוף ועוד. המפרט המקצועי שלנו יאפשר לך להתאים במדויק את סל השירותים בעסק ולהגיע לקהל רחב יותר, תוך מיקוד בסקלת המחירים הגבוהה יותר תמורת סוג הטיפול ואפשרויות להרחיב את תחומי הטיפולים בעתיד.

ציוד קוסמטיקה
ציוד קוסמטיקה

שאלות ותשובות – ציוד קוסמטיקה

היכן לרכוש ציוד קוסמטיקה לקוסמטיקאית מתחילה?

רשימת החברות, הספקים והמעבדות היא גדולה במיוחד ולכן בעיקר בשלב ההתחלתי, לחברת MP4 יש יועצים עסקיים היכולים לכוון ולתת את מלוא המידע הנדרש לפני הכנסת מכשור טכנולוגי לקליניקה וע"פ האפיון והצורך לנווט בין האופציות השונות

מה ניתן לקבל דרך חברת 4MP לקוסמטיקאיות?

כבר למעלה מ-20 שנים שאנו מובילים את שוק הפתרונות לעוסקות בתחום האסתטיקה בישראל ומציעים מגוון מכשירי קוסמטיקה מקצועיים בטכנולוגיות המתקדמות והמבוקשות בתחום המאפשרים לך להתפתח ולהשתדרג מבחינה מקצועית וכלכלית. בנוסף, למצטרפות למועדון 4MP מעטפת מלאה המעניקה מערך הדרכה מקצועי , סיוע וכלים שיווקיים, שנועדו לתמוך בך ובהצלחתך לאורך הקריירה.

דרג מאמר זה
עוד במגזין
יצירת קשר מהירה
אנחנו כאן לשירותכם:

לזרוב 33, ראשל”צ, 7565829

דילוג לתוכן